Новини, Спільнота, Стартапи

Bolt, Kiwi, Scroll, BikeNow і Zelectra – порівняння сервісів прокату електросамокатів в Києві

01 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

В кінці травня в Києві почав роботу новий сервіс прокату електросамокатів Zelectra. Це п’ята за рахунком компанія, яка надає послуги оренди самокатів в столиці. Крім неї є Bolt, Kiwi, Skroll і BikeNow. Ділимось з вами матеріалом сайту AIN.UA, журналіст якого порівняла вартість і зручність оренди електросамокатів всіх п’яти сервісів.

Скільки коштує оренда

  • Виходячи з вартості активації й переміщення, найвигіднішою опцією для прокату електросамоката в будні дні буде Kiwi. У вихідні дні – Zelectra, оскільки сервіс надає можливість поставити транспортний засіб на паузу через додаток. Пауза означає, що самокат не зможе взяти інший користувач, а хвилини будуть вважатися за зниженим тарифом.
  • Найдорожче обійдуться самокати Scroll.
  • Також варто звертати увагу на депозит – кошти, які необхідно внести користувачеві на особистий рахунок в додатку, щоб взяти самокат в прокат. По завершенню поїздки, її вартість будуть списана з цього рахунку. За такою системою працюють всі, крім Bolt – він списує гроші за поїздку відразу з банківської карти.
  • В системі депозитів є один істотний мінус. Якщо користувач відключить автоматичне поповнення рахунку в додатку і в ньому закінчаться гроші, електросамокат зупиниться і буде заблокований без попереднього попередження про це.
Bolt Kiwi Scroll BikeNow Zelectra
Розблокування 9 грн 8 грн 10 грн 9 грн 11 грн
Будній 
(з понеділка по п’ятницю)
1,9 грн / хв 1,9 грн / хв 4 грн / хв 1,9 грн / хв 2,20 грн / хв
Вихідний 
(з п’ятниці по неділю)
2,5 грн / хв 2,5 грн / хв 4 грн / хв 2,9 грн / хв 2,20 грн / хв
Пауза 0,75 грн / хв
Пакет на день 490 грн 499 грн
Депозит від 200 грн від 100 грн від 100 грн від 100 грн
Застава (повертається після завершення поїздки) 100 грн 85,4 грн
Вартість оренди на травень 2021 року

Зона покриття

  • Найбільша зона покриття у Bolt. Електросамоти компанії доступні на території від Нивок до Позняків, від Оболоні та до Голосієво.
  • Bolt – це не єдиний сервіс, самокати якого можна орендувати на Лівому березі. Зона покриття Zelectra також охоплює територію між Русанівкою та станцією метро «Позняки».
  • Зона покриття Kiwi обмежується територією між станціями метро «Либідська», «Дружби Народів», «Нивки» та «Політехнічний інститут».
  • На електросамокаті BikeNow можна доїхати від станції метро «Лук’янівська» до «Дружби народів», від Поштової площі до Політехнічного інституту і станції «Університет».
  • У Scroll – досить компактна зона покриття. Вона охоплює центр Києва, простягається уздовж синьої гілки метро до станції «Либідська» і в іншу сторону до «Контрактової».
Bolt, Kiwi, Scroll, BikeNow і Zelectra - порівняння сервісів прокату електросамокатів в Києві - startups, community, news

Зони покриття Bolt, Kiwi, Zelectra, BikeNow і Scroll Зображення: AIN.UA

Як орендувати самокат і як його повернути

Система оренди у всіх сервісів однакова: необхідно завантажити додаток, зареєструватися, додати банківську карту і розблокувати електросамокат, відсканувавши QR-код. До слова, взяти в прокат електросамокат Bolt, Scroll, BileNow і Zelecta можуть тільки користувачі, яким вже виповнилося 18 років. Сервіс Kiwi дозволяє брати транспортний засіб в оренду з 16, про що сказано в його призначеному для користувача угоді.

Додатки всіх п’яти столичних сервісів доступні на Android і iOS:

Щоб завершити поїздку досить сфотографувати припаркований в безпечному місці електросамокат за допомогою мобільного додатку. Важливо пам’ятати, що здати транспортний засіб після прокату можна не скрізь. У додатку кожного сервісу відзначені зони, в яких залишати самокат не можна – це загрожує штрафом.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu