Маркетинг, Новини, Соціальні медіа

TikTok опублікував новий маркетинговий посібник для малого та середнього бізнесу

02 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

TikTok підготував новий маркетинговий посібник для малого та середнього бізнесу з цінними порадами про найефективніші шляхи просування на платформі.

Як частина своєї більш широкої ініціативи “Місяць малого бізнесу”, за допомогою якої TikTok прагне виділити переваги платформи для малого та середнього бізнесу та просувати в додатку менших операторів, TikTok опублікував новий 60-сторінковий посібник про те, як малі та середні підприємства можуть найефективніше використовувати його інструменти, включаючи низку пояснювачів, підказок, оглядів та тематичних досліджень, щоб надати перспективу та вказівки тим, хто хоче намітити більш ефективну стратегію TikTok.

І якщо ви розглядаєте TikTok як канал для свого діджитал-маркетингу або ви цікавитеся трендами онлайн-просування, безумовно, вам варто його переглянути. Ви можете завантажити повний путівник тут, але в цій публікації ми розглянемо деякі основні моменти.

Як зазначалось, новий посібник має на меті викласти переваги TikTok для просування малого та середнього бізнесу та містить низку статистичних даних про залучення та вказівки, узгоджені з цим підходом.

TikTok опублікував новий маркетинговий посібник для малого та середнього бізнесу - social-media, news, online-marketing

Конкретні примітки з посібника є корисними, оскільки TikTok надає чіткі, дієві поради щодо того, що саме повинні робити бренди, щоб максимізувати свою ефективність на платформі, і те, що, на їх думку, найкраще працює з точки зору брендового контенту та публікацій.

TikTok також включає цілий ряд тематичних досліджень та прикладів, щоб проілюструвати ключові моменти, які також надають деяку цінну перспективу для сприяння у плануванні.

І, безумовно, більше брендів шукають подальших вказівок у своїх зусиллях TikTok. Згідно з нещодавнім опитуванням, TikTok – це платформа, про яку більшість малих і середніх підприємств прагнуть дізнатись більше цього року, оскільки ця платформа продовжує рости та просуватися до того, щоб стати наступною платформою для мільярдів користувачів.

Вам обов’язково варто ознайомитися з цим новим посібником з цінними примітками для вашої стратегії просування.

Повний “Офіційний путівник з маркетингу на TikTok” ви можете переглянути та завантажити тут:

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu