Бізнес, Новини, Стартапи, Технології

Український GitLab придбав UnReview і автоматизує вибір рецензентів коду

04 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Компанія GitLab оголосила про придбання UnReview, інструменту на основі машинного навчання, який допомагає командам розробників програмного забезпечення рекомендувати кращих рецензентів для перевірки коду. Ціну придбання не розкривають.

Як зазначає TechCrunch, GitLab прагне розширювати застосування машинного навчання на своїй платформі, та інтегрує можливості UnReview в свій власний процес перевірки коду.

Український GitLab придбав UnReview і автоматизує вибір рецензентів коду - tech, startups, news, businessУкраїнський GitLab придбав UnReview і автоматизує вибір рецензентів коду - tech, startups, news, business

Впровадження UnReview допоможе автоматизувати вибір рецензентів коду

Український GitLab придбав UnReview і автоматизує вибір рецензентів коду - tech, startups, news, business

Зображення: GitLab

Минулого року GitLab запустив своє рішення для перевірки коду. Але як зазначив Уейн Хабер, технічний директор GitLab, це все ще виконувалося вручну.

«Наша основна мета в другій половині цього року при впровадженні UnReview – допомогти автоматизувати вибір рецензентів коду. Це дуже цікава проблема, яку потрібно вирішити. Навіть ми в GitLab іноді вибираємо не тих рецензентів, грунтуючись на тому, що люди знають », – зазначив Девід ДеСанто, старший директор GitLab з управління продуктами.

Навіть з новою системою групи як і раніше збережуть повний контроль над тим, які рецензенти будуть призначені, але інструмент автоматично і прозоро ранжує потенційних рецензентів на основі того, хто, на думку системи, найкраще підходить для цього завдання.

Про GitLab і UnReview

UnReview – це просунута система рекомендацій, яка автоматично визначає, а потім пропонує відповідних рецензентів коду.

Продукт GitLab – платформа для колаборації DevOps, а саме система управління репозиторіями коду для Git. Головний конкурент лідера цього ринку GitHub. Один з двох українських єдинорогів. Сумарно залучили $426 млн інвестицій від Khosla Ventures, Google Ventures, Y Combinator і Iconiq Capital. Остання оцінка – $2,7 млрд.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu