Інвестиції, Криптовалюти, Новини

ElonOMeter – сайт, що відстежує вплив твітів Ілона Маска на крипторинок

08 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У мережі з’явився сайт, який відстежує вплив твітів засновника Tesla і SpaceX Ілона Маска на капіталізацію криптовалюти – ElonOMeter . На це звернуло увагу видання dev.by.

Творці сайту відзначають, що Ілон Маск зараз – найвпливовіша особа у криптосвіті. Люди, які стежать за крипторинком і торгують на ньому, часто не розуміють, як реагувати на твіти засновника Tesla і SpaceX. Розробники переконані, що аналіз висловлювань Маска в Twitter допоможе користувачам вивчити їх вплив на «емоційний» ринок і приймати більш правильні та виважені рішення.

Як працює ElonOMeter

Сайт оновлюється після кожного твіту Ілона Маска. Останнім був пост із позначкою біткоїна та розбитим серцем, який засновник Tesla та SpaceX опублікував 4 червня.

Цей твіт Маска обвалив курс біткоіни на 3,4% в той же день.

ElonOMeter - сайт, що відстежує вплив твітів Ілона Маска на крипторинок - news, kryptovalyuta, investytsiyi

Зображення тут і далі: ElonOMeter

На сайті також є інтерактивний графік під назвою Elon’s Crypto Hustle, що можна перевести як «Крипторозвод від Ілона». Він показує динаміку на ринку криптовалюти після постів Маска в Twitter. При натисканні на кожен стовпець можна побачити, як змінилася капіталізація крипторинку і перейти по посиланню на твіт, після якого відбулися скачки.

На графіку відображаються дані з січня 2021 року – це був єдиний місяць, коли засновник Tesla та SpaceX посприяв зростанню ринку.

На сайті ElonOMeter є і більш кумедні метрики. Наприклад, шкала настрою Маска – після кожного твіту на ній рухається стрілка. 0% – означає Elon is Sad, 100% – Elon is Happy. Зараз, як можна побачити, йому швидше сумно.

ElonOMeter - сайт, що відстежує вплив твітів Ілона Маска на крипторинок - news, kryptovalyuta, investytsiyi

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu