Криптовалюти, Новини, Технології

Новий сайт відстежує вплив твітів Ілона Маска на крипторинок – як працює ElonOMeter

14 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

В мережі з’явився сайт, який відстежує вплив твітів засновника Tesla і SpaceX Ілона Маска на капіталізацію криптовалют – ElonOMeter. Про це пише AIN.UA.

Творці сайту відзначають, що Ілон Маск зараз – найвпливовіша особа в криптовсесвіті. Люди, які стежать за крипторинком і торгують на ньому, часто не розуміють, як реагувати на твіти засновника Tesla і SpaceX. Розробники переконані, що аналіз висловлювань Маска в Twitter допоможе користувачам вивчити їх вплив на «емоційний» ринок і приймати більш правильні та виважені рішення.

Як працює ElonOMeter

Сайт оновлюється після кожного твіту Ілона Маска. Останнім був пост із позначкою біткоїна і розбитим серцем, який засновник Tesla та SpaceX опублікував 4 червня.

Цей твіт Маска обвалив курс біткоїна на 3,4% в той же день.

Новий сайт відстежує вплив твітів Ілона Маска на крипторинок - як працює ElonOMeter - tech, news, kryptovalyuta

ElonOMeter

На сайті також є інтерактивний графік під назвою Elon’s Crypto Hustle, що можна перевести як «Крипторозводка Ілона». Він показує динаміку на ринку криптовалют після постів Маска в Twitter. При натисканні на кожен стовпець можна побачити, як змінилася капіталізація крипторинку та перейти за посиланням на твіт, після якого відбулися скачки.

На графіку відображаються дані з січня 2021 року – це був єдиний місяць, коли засновник Tesla та SpaceX посприяв зростанню ринку.

Новий сайт відстежує вплив твітів Ілона Маска на крипторинок - як працює ElonOMeter - tech, news, kryptovalyuta

ElonOMeter

На сайті ElonOMeter є і більш кумедні метрики. Наприклад, шкала настрою Маска – після кожного твіту на ній рухається стрілка. 0% – означає Elon is Sad, 100% – Elon is Happy. Зараз, як можна побачити, йому швидше сумно.

Новий сайт відстежує вплив твітів Ілона Маска на крипторинок - як працює ElonOMeter - tech, news, kryptovalyuta

ElonOMeter

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu