Криптовалюти, Маркетинг, Новини, Технології

Google дозволить рекламу криптовалютних бірж та гаманців

04 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

З 3 серпня 2021 року пошуковий гігант Google дозволить просувати через свої рекламні сервіси послуги криптовалютних бірж і цифрових гаманців для користувачів в США. Про це йдеться в заяві компанії.

Умови розміщення

Рекламодавці повинні відповідати встановленим вимогам і пройти сертифікацію Google. Для цього вони повинні бути зареєстровані або в FinCEN як компанії, що надають розрахунково-касові послуги (MSB), або мати банківську ліцензію хоча б в одному з штатів.

Рекламодавцям також необхідно дотримуватися місцевих регуляторних правил і стежити за тим, щоб їх оголошення відповідали правилам Google.

Під забороною

Під забороною залишиться реклама:

  • первинних пропозицій монет (ICO);
  • сервісів DeFi-протоколів;
  • просування криптовалют знаменитостями;
  • сторінок зі зведеними даними або порівняльним аналізом цифрових активів.

Всі діючі сертифікати криптовалютних бірж Google відкличе 3 серпня. Для отримання нових необхідно буде заповнити форму, яка стане доступною з 8 липня.

Передісторія

З 1 червня 2018 року Google почала банити онлайн-рекламу криптовалют і ICO, а також «контент, який має до них відношення».

Facebook заборонила рекламу криптовалюти взимку 2018, але деякі рекламодавці змогли обійти заборону, просто роблячи помилку в слові «біткоїн».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu