Жінки, Інвестиції, Новини, Стартапи

Фінал конкурсу серед жінок-підприємниць Women’s Pitch Day: хто отримав грант

15 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У п’ятницю, 11 червня, пройшов фінал конкурсу серед жінок-підприємниць Women’s Pitch Day, створений Центром “Розвиток КСВ” (ініціативою Дівчата STEM) та платформою з розвитку усвідомленого підприємництва n.cubator. Генеральний партнер — UKRSIBBANK BNP Paribas. Партнери проєкту — компанії CISCO, WebEx, Lenovo. Національний партнер — Міністерство цифрової трансформації України.

У конкурсі стартапів взяли участь 27 команд з усієї України. Це дівчата та жінки від 18 років з крутими ідеями власної справи STEM спрямування (наука, технології, інженерія, математика), яких було обрано серед близько 100 команд, пройшли десятиденне навчання та презентували свої ідеї журі.

Фінал конкурсу серед жінок-підприємниць Women's Pitch Day: хто отримав грант - startups, news, investytsiyi, zhinky

Перше місце в конкурсі стартапів отримала команда iCardy, яку представляла Оксана Севрюкова. iCardy — це апаратний / програмний діагностичний інструмент, який дозволяє лікарям здійснювати віддалений моніторинг пацієнтів щодо доступних засобів для вирішення основних серцево-судинних захворювань. Команда отримала грант у розмірі 30 000 грн на розвиток ідеї та проєкту від генерального партнера UKRSIBBANK BNP Paribas.

“Я дякую членам журі, що голосували за мій стартап iCardy. Коли оголошують переможця, і ти чуєш своє ім’я — це безумовне щастя, радість та гордість. Я бажаю кожній засновниці бізнесу пережити ці емоції.

Ця перемога важлива складова на шляху розвитку нашого стартапу. Це ще один крок для створення кращих медичних умов у нашій країні у галузі кардіомоніторингу”, — поділилася Оксана.

Переможниця також подякувала за можливість знайти однодумців, менторів/ок та створення спільноти, частиною якої є всі, хто був долучений до Women’s Pitch Day.

Друге місце та спеціальний приз, а саме 5 планшетів від інноваційного партнера заходу Lenovo, отримала команда Lingart з мобільним додатком нового формату для багатомовних інтерактивних аудіокниг, який дозволяє слухати технічну і навчальну літературу. У кожній книжці текст і аудіо синхронізовано, а до кожного речення можна додавати зображення, відео, таблиці, графіки і навіть редактор коду.

Перед оголошенням переможниць Марина Саприкіна, Голова правління “Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”, засновниця ініціативи “Дівчата STEM” побажала дівчатам віри. Навіть якщо вони не отримали першість цього разу, щоранку варто прокидатися і думати про те, що сьогодні зробили для своєї мети. Також Марина Саприкіна наголосила, що дівчата ще обов’язково зустрінуться в рамках ком’юніті стартаперок та дівчат у STEM.

Світлана Маслакова, директорка з питань реструктуризації та стягнення боргів в UKRSIBBANK BNP Paribas Group зізналася, що на таких заходах її захоплює сміливість йти вперед, адже це ознака впевненості, а отже щастя. Дівчатам подякували за те, що вони роблять світ кращим, будучи сміливими та беручи на себе ризики.

Основним критерієм оцінки для Наталії Лисенко, СМО у Cisco, була структура розповіді, простота і чіткість висловлювання, адже якщо учасниці можуть складну ідею пояснити простими словами, значить розуміють всі деталі та процеси.

Антон Мельник, експерт з розвитку стартап-екосистеми України у Мінцифрі, після виступів дав поради щодо презентацій проєктів. Красива і структурована презентація, сторітелінг про команду та дослідження конкурентів — ключ до успіху.

Марина Дорошенко, team lead команди маркетингу в Lenovo, побажала учасницям ніколи не зневірюватися, бути настирними на кожному своєму кроці. Алла Ємець, вчена у галузі клітинної біології та генної інженерії, сказала наостанок, що дівчата вразили її палітрою ідей, та побажала рухатися й обов’язково досягати висот.

Захід модерував Дмитро Швець, співзасновник платформи n.cubator та співорганізатор Women’s Pitch Day. На думку Дмитра, інноваційні підходи до навчання через дію дозволили протягом короткої програми з підготовки до пітч-дня створити умови максимально наближені до реальних та навчити учасниць не тільки пітчити власні ідеї, а й виявляти цільові аудиторії та розуміти їхні болі та потреби. Також вразила участь у програмі учасниць різних вікових груп, що гармонійно доповнило досвід енергією й навпаки.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu