Кар'єра, Новини, Стартапи, Технології

Grammarly назавжди перевела співробітників на віддалену роботу в гібридному форматі

15 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Українська компанія Grammarly, яка створює AI-сервіс перевірки правопису англійською, назавжди переводить співробітників на віддалену роботу в гібридному форматі. Про це пише AIN.UA. Ділимося найцікавішим.

Що трапилося

Grammarly перейшла на віддалений формат роботи в березні 2020 року. Згідно з планом керівництва, співробітників планували повернути в офіси тоді, коли це буде безпечно. Однак, через деякий час, в компанії вирішили залишити формат віддаленої роботи назавжди.

При цьому, віддалена робота буде в гібридному форматі. Надалі члени команди протягом року будуть періодично зустрічатися з колегами для особистої колаборації. Як пояснюють в Grammarly, це може бути стратегічне планування або запуск кроссфункціональних проєктів.

Зустрічі будуть проходити щоквартально в одному з хабів Grammarly в Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку чи Ванкувері.
Крім цього, співробітники, які бажають працювати з офісу, зможуть це робити – офіси будуть відкриті.

«Гібридна модель передбачає, що під час віддаленої роботи всі члени однієї команди будуть перебувати в трьох суміжних часових поясах з одним хабом. Це забезпечить щонайменше 6 годин перетину під час робочого дня для швидкої комунікації та зручної організації онлайн-зустрічей»- коментують в компанії.

Формат ремоуту в гібридному форматі в Grammarly планують впровадити з 2022 року. До цього моменту співробітники можуть працювати на віддаленій роботі на постійній основі, без необхідності відвідувати щоквартальні офлайн-зустрічі.

Чому це важливо

Під час пандемії і карантинних обмежень багато компаній перевели співробітників на віддалену роботу. В 2021 році, коли в світі активно проводиться вакцинація населення, а захворюваність знижується, все одно залишаються люди, які вибирають ремоут. Нагадаємо, раніше про плани повернути співробітників в офіси повідомили в Apple, однак співробітники були проти. Більш того, через неможливість працювати з дому, деякі з них вже звільнилися, а інші змушені вибирати: сім’я або Apple.

Про компанію

В 2009 році Grammarly створили кияни Олексій Шевченко і Максим Литвинов. Компанія розробляє онлайн-сервіс на базі штучного інтелекту для допомоги в написанні текстів англійською мовою.

В 2017 році Grammarly отримала $110 млн в першому раунді інвестицій, а в 2019 році – привернула ще $90 млн доларів у другому раунді та стала «єдинорогом». Загальна оцінка Grammarly перевищує $1 млрд. В 2021-му в компанії більше 500 співробітників в офісах у Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку та Ванкувері.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu