Інвестиції, Криптовалюти, Стартапи, Технології

Картографічний сервіс Maps.me додав підтримку стейблкоіна USD Coin

18 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Зберігати криптовалюта користувачам запропонували в гаманці додатки платформи.

Картографічний сервіс Maps.me став партнером криптостартапа Circle, завдяки чому користувачі платформи отримали доступ до платежів в стейблкоїні USD Coin. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті компанії.

  • Підтримка USD Coin платформою Maps.me дозволить користувачам задіяти стейблкоїни для проведення миттєвих платежів в більш ніж 35 країнах по всьому світу. В тому числі, криптовалюту можна буде використовувати для оплати товарів і послуг партнерів картографічного сервісу в мобільному додатку.
  • Представники ініціативи стверджують, що завдяки партнерству Circle і Maps.me десятки мільйонів користувачів по всьому світу отримають доступ до проведення транзакцій в стейблкоїнах.
  • Для роботи з цифровими активами в додаток картографічного сервісу додали гаманець. У ньому користувачі зможуть купувати і зберігати USD Coin, а також проводити операції з токенами самої платформи – MAPS tokens.

«Ми дуже пишаємося тим, що ми стали частиною ініціативи по просуванню стейблкоїнів в рамках аудиторії Maps.me», – так прокоментував ініціативу CEO Circle Джеремі Аллер.

Картографічний сервіс Maps.me додав підтримку стейблкоіна USD Coin - tech, startups, kryptovalyuta, investytsiyi

Нагадаємо, на початку 2021 року в мережі з’явилася інформація про те, що команда Maps.me намір створити DeFi-екосистему з підтримкою дохідного фермерства.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu