Інвестиції, Новини, Спільнота, Стартапи

OVO закрив seed-раунд на $500 000: ексклюзивні коментарі стартапу

18 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Український стартап OVO залучив $350 000 в рамках seed-раунду за оцінкою EUR 3 млн pre-money. Інвесторами в цьому раунді стали фонд TA Ventures, клуб приватних інвесторів ICLUB та Imperia Holding. 

Разом з pre-seed раундом у $150 000 загальна сума інвестицій в OVO склала $500 000.

Що таке OVO

OVO — сервіс доставки свіжих овочів та фруктів з дарк-сторів. Стартап запустили навесні 2020 року засновники маркетингового агентства Bluocean Роман Мелкумов та Степан Зіняков.

За рік роботи, на березень 2021-го стартап налічував понад 7500 клієнтів із середнім чеком на суму 950-1000 грн. Відтоді, крім овочів і фруктів, компанія додала лінію продуктів власного виробництва, крупи, чаї та продовжує розширювати асортимент надалі. Також команда розробила своє паковання для зелені, яке допомагає зберігати свіжість при доставці.

«В OVO зараз працює 50 людей. Ми досягли позначки 190 замовлень на день. За підсумками весни 2021 року середній чек був на суму 920 грн, а середньомісячний трафік на сайті — 50 тис. людей. Також ми запустили оперативну доставку за 60 хвилин, середній час якої — 43 хвилини. У червні в центрі Києва ми вже доставляємо менше ніж за годину. Упродовж кількох тижнів ми запустимо дарк-стор на лівому березі Києва, і там також працюватиме доставка за годину. Також ми оновили сайт, і тепер ви можете замовляти на OVO з будь-якого пристрою», —

ділиться співзасновник OVO Роман Мелкумов.

OVO закрив seed-раунд на $500 000: ексклюзивні коментарі стартапу - startups, community, news, investytsiyi

Зокрема, компанія займається благодійною діяльністю, допомагаючи фонду «Життєлюб» та дитячим будинкам з постачанням свіжих продуктів.

Деталі раунду

Перші інвестиції компанія залучила влітку 2020 року від Андрія Федоріва, який також став співзасновником компанії. Після цього в OVO вклали гроші фонд TA Ventures та клуб приватних інвесторів ICLUB. В останньому раунді брали участь члени ICLUB з України, Білорусі та Казахстану, а також компанія Imperia Holding.

«Коли ми презентували OVO членам клубу вперше, не всі охочі змогли проінвестувати через невеликий розмір раунду. Новий раунд, з одного боку, дозволив інвестувати всім охочим членам ICLUB, з іншого — дав OVO можливість швидше зростати та відкривати нові дарк-стори», — прокоментував Ігор Перція, керівний партнер ICLUB у Києві.

До кінця 2021-го OVO планує використовувати залучені кошти для відкриття до семи дарк-сторів та покрити весь Київ оперативною доставкою.

Коментарі від OVO:

– На яких умовах Imperia Holding інвестували в OVO? Чи довго тривали перемовини? Що Imperia Holding як інвестора найбільше привабило у стартапі?

Ми обговорювали деталі нашої майбутньої співпраці близько місяця.

– Які ваші фінансові показники станом на даний період?

За останній рік OVO стабільно щокварталу подвоює прибуток. Тож сьогодні середній чек замовлення – 920 грн, кількість замовлень перевищила 190 на день. При цьому на залучення одного клієнта (bland) ми витрачаємо 150 грн.

– У скільки можна оцінити стартап OVO зараз – після чергового раунду інвестицій?

Попередня оцінка (pre-money) – €3 млн. Тоді як post-money – €3 млн плюс сума поточного раунду.

– OVO за рік свого існування уже пройшла 2 раунди інвестицій. Як вам це вдалося? У чому секрет? Можете щось порадити українським стартапам?

Молодому стартапу варто мислити глобально, не в рамках України. Мати свою історію – «легенду», що захопить якщо не світ, то частину світу. Ну і нестандартно вирішувати задачі – не за підручником, а творчо. Та найголовніше – зібрати команду однодумців і крутих професіоналів, без цього нічого не вийде.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu