Інвестиції, Новини, Підприємництво, Пресрелізи, Стартапи

Сервіс фінансового обліку для бізнесу Finmap привернув інвестиції

22 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Український онлайн-сервіс фінансового обліку для підприємців і малого та середнього бізнесу Finmap оголосив про залучення інвестицій. Про це UASpectr розповіли в компанії.

  • У раунді взяли участь інвестиційна компанія BRISE Capital, європейський стартап-акселератор Startup Wise Guys , стартап-інкубатор Sigma Software Labs спільно з фондом Inspirium (засновниками є фаундери шведсько-української IT-компанії Sigma Software), а також приватні інвестори, серед яких Дмитро Дубілет , Аркадій Вершебенюк і Маріо Наварро, партнер в Demium Startups.
  • Сторони не розкривають обсяг інвестицій.
  • Інвестиції підуть на розробку і маркетинг. Також заплановано розширення команди і тестування нових ринків з найближчою перспективою експансії. Географію присутності Finmap планує розширити до ринків Європи, Азії та Латинської Америки. Зараз сервіс представлений в 12 країнах.
  • З початку року команда виросла з 7 до 30 осіб, до кінця 2021 у Finmap прогнозують зростання до 50-60 чоловік. Крім цього, проєкт працює над глобальним партнерством з VISA.

Сервіс фінансового обліку для бізнесу Finmap привернув інвестиції - startups, press-release, entrepreneurship, news, investytsiyi

Важливо, що в компанію повірили не тільки українські, а й міжнародні інвестори – це точно підсилить бізнес і допоможе досягти поставлених амбітних цілей. Зазначу, що проєкт отримав більший інвесторський інтерес, ніж передбачав поточний раунд, і засновники мали можливість вибирати.

Олександр Яценко, керуючий партнер BRISE Capital.

В рамках Inspirium ми даємо можливість інвестувати в стартапи не тільки великим компаніям, але й українським IT-підприємцям та інженерам, які готові вкласти свої кошти в продукти з великим потенціалом. Так, партнерами інвестиції в Finmap стали засновники харківської компанії IdeaSoft ,яка з цього року є частиною Sigma Software Group, а також CEO іншого успішного українського стартапу Datrics.ai”.

Валерій Красовський, CEO і співзасновник компанії Sigma Software.

Сервіс Finmap заснували Олександр Соловей та Іван Каунов в 2019 році. В 2021 році до команди приєднався співзасновник monobank,а нині приватний інвестор Дмитро Дубілет, разом з яким команда перезапустила проєкт. Finmap забезпечує користувачам доступ до фінансової аналітики бізнесу. Інформація за видатками та доходами бізнесу відображається в дажборді і фільтрується за категоріями проєктів та клієнтів. Є функція створення регулярних і майбутніх платежів, а також автоматична синхронізація через API з рахунками monobank  та«ПриватБанку», цілодобова підтримка.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu