Маркетинг, Новини, Стартапи

15 маркетингових інструментів, які допоможуть прискорити зростання стартапа

22 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У виданні EU-Startups склали список маркетингових рішень, використання яких дозволить стимулювати зростання вашого стартапа. Ділимось підбіркою з вами.

 1. StoryChief – інструмент для спільної роботи над контентом, його оптимізацією, аналітикою та дистрибуцією через різні канали: Apple News, Facebook Instant Articles, Google AMP, Medium.
 2. Verblio  – платформа, яка допомагає бізнесу створювати контент. Компанії повинні надати дані про свою аудиторію, діяльність, головний меседж комунікації, її стиль і мету, а райтери Verbilo створять контент-план.
 3. MarketMuse – AI-платформа, яка аналізує контент на сайті і пропонує, як його поліпшити, щоб збільшити трафік.
 4. Outgrow  – пропонує інструменти, за допомогою який можна створювати інтерактивні калькулятори, опитування, вікторини, чат-боти.
 5. Landingi  – це конструктор лендінгових сторінок з редактором, шаблонами, тестами і функціями CRM.
 6. Spott – дозволяє створювати інтерактивний контент без будь-яких навичок в дизайні або програмуванні, а також публікувати його на всіх каналах просування бізнесу. За допомогою Spott також можна додавати мітки товарів прямо в відео.
 7. Omnisend , Moosend і Maropost – це майданчики для email-маркетингу. Вони дозволяють компаніям швидко створювати розсилки за допомогою email-конструктора, а також налаштовувати SMS-розсилки – при цьому персоналізувати їх для різних сегментів аудиторії бізнесу.
 8. Sendinblue – рішення для створення і автоматизації email-маркетингу, CRM, сегментації, лендінгових сторінок і форм реєстрації.
 9. Audiense  – докладно аналізує аудиторію бізнесу, розбиваючи її на сегменти, і на підставі цих даних допомагає розробити стратегію просування компанії.
 10. Leadfeeder  – інструмент для аналізу відвідувачів сайту. Він автоматично фільтрує джерела трафіку, не беручи до уваги ботів, інтернет-провайдерів та інші, які не забезпечують якісних лідів.
 11. PartnerStack – платформа, яка допомагає компаніям залучати більше клієнтів і збільшити продажі через програми афілійованого маркетингу. Інструменти PartnerStack дозволяють управляти партнерськими програмами – створювати їх, аналізувати і масштабувати.
 12. Adzooma – допомагає керувати, оптимізувати і автоматизувати рекламні кампанії в Google, Facebook і Microsoft. Ідея платформи – в універсальності, користувачам немає необхідності перемикатися на інші програми.
 13. PixelMe – маркетингова платформа, яка дозволяє скорочувати URL-адреси, вбудовувати в них UTM-мітки для відстеження джерел трафіку, і перенаправляти клієнтів на сайт компанії або сторонні майданчики – Amazon, YouTube, Spotify або Kickstarter.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu