Новини

Microsoft випустила попередню збірку Windows 11. Вона вже доступна для скачування

29 Червня, 2021

Microsoft випустила першу попередню збірку Windows 11, яка вже доступна для скачування учасникам програми попередньої оцінки Windows (саме вони зазвичай і тестують поновлення Windows 10 перед їх загальнодоступним випуском).

Як зазначає The Verge, попередня збірка включає оновлений провідник, доступ до нового меню «Пуск», функції багатозадачності і оновленим Microsoft Store.

Що нового в Windows 11

На відміну від попередньої збірки Windows 11, яка витекла в мережу, в повноцінної збірці доступні практично всі презентовані Microsoft нововведення.

Учасники програми попередньої оцінки Windows отримають доступ до створення груп використовуваних додатків безпосередньо на таскбару, що дозволить швидко перемикатися між різними робочими завданнями, Auto HDR в іграх, нового меню «Пуск».

Крім того, в попередній збірці вже доступний оновлений магазин додатків для Windows, в якому повинні з’явитися нові Windows-додатки, включаючи браузери, такі як Chrome або Firefox і нативний запуск Android-додатків з інтегрованого Amazon Appstore.

Детальніше почитати про Windows 11 можна в матеріалі UASpectr.

Microsoft випустила попередню збірку Windows 11. Вона вже доступна для скачування - news

Як отримати попередню збірку Windows 11

Щоб протестувати попередню збірку Windows 11, користувачеві необхідно зареєструватися в програмі попередньої оцінки Windows.

Потім, після схвалення заявки, зайти в « Параметри » > « Оновлення та безпека »> « Програма попередньої оцінки Windows » на пристрої з Windows 10 і отримати оновлення до Windows 11.

При цьому варто розуміти, що учасники програми попередньої оцінки Windows отримують сиру версію з багами та їхнє головне завдання – дати компанії Microsoft фідбек про знайдені помилки. Тому ми не рекомендуємо встановлювати ці попередні версії на вашому основному комп’ютері.

Наприклад ось лише деякі помилки, які вже були знайдені в попередній збірці Windows 11:

  • Панель завдань не буде відображатися на декількох моніторах (буде виправлена ​​в наступній збірці);
  • При оновленні пристроїв з декількома обліковими записами користувачів до Windows 11, настройки не запускаються;
  • Кнопка установки Microsoft Store може не працювати «в деяких обмежених сценаріях».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu