Новини, Пресрелізи, Стартапи, Технології

OVO перейшли на Amazon Web Services

05 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Amazon Web Services (AWS) – найпоширеніша у світі хмарна платформа з широкими можливостями, що надає більш як 200 повнофункціональних сервісів із дата-центрів по всій планеті. Мільйони клієнтів, включаючи найбільш швидкозростаючі стартапи, великі корпорації та провідні державні установи, використовують AWS для зниження витрат, більшої гручкості та швидшого впровадження інновацій.

В межах програми AWS Activate, Amazon Web Services пропонує стартапам безкоштовні інструменти для розвитку бізнесу, ресурси на використання хмарних сервісів AWS, навчальні програми та підтримку від експертів, щоб швидко розпочати роботу на AWS. Це дає можливість оптимізувати продуктивність, керувати ризиками та контролювати витрати за допомогою AWS.

OVO перейшли на Amazon Web Services - tech, startups, press-release, newsВ межах програми AWS Activate, у травні 2021 року OVO отримали грант у розмірі $25K на ресурси для використання хмарних сервісів AWS та $10k на Business Support через TA Ventures, які є AWS Activate Provider.

«Ми бачимо потенціал використання хмарних сервісів AWS на суму $100 тис. в обчислювальні серверні потужності на найближчі 3-5 років. Amazon Web Services зацікавлені у підтримці локальних проєктів. Це допоможе розширити присутність OVO на ринку Східної Європи та протестувати сервіси AWS для майбутнього глобального виходу» – коментує Роман Мелкумов, співзасновник OVO. «У перспективі Amazon (AWS) також зацікавлені в тому, щоб допомогти OVO вийти на міжнародний рівень. Наприклад, в межах програми AWS Activate компанія надаватиме обчислювальні потужності для наших досліджень та аналізу кон’юктури ринку».

Співпраця OVO з Amazon (AWS) та TA Ventures – це свідчення того, що молодий український стартап – на правильному шляху, а його бізнес-модель відповідає сучасним очікуванням великих інвесторів. Безумовно, ця тенденція матиме у перспективі вплив на репутацію українських компаній в цілому та створення сприятливого бізнес-клімату в Україні.

OVO – це сервіс для замовлення та доставки овочів та фруктів по Києву. Заснований під час локдауну 2020-го року Романом Мелкумовим та Степаном Зіняковим, в жовтні того ж року стартап отримав ангельські інвестиції від компанії Fedoriv Group, а у березні 2021-го – $150 000 pre-seed інвестицій від фонду TA Ventures та клубу приватних інвесторів ICLUB.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu