Кар'єра, Новини, Підприємництво, Пресрелізи, Стартапи, Студенту

Стартує набір менторів/-ок на програму Mentorplace 1.1 IT для молоді, яка прагне розвитку в сфері ІТ

14 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерство молоді та спорту України оголошують запуск другого набору на менторську програму для молоді Mentorplace 1.1 IT в рамках Пакту заради молоді – 2025.

Набір менторської програми триватиме з 8 по 28 вересня 2021 року, протягом якого досвідчені фахівці провідних українських компаній будуть наставниками-менторами для  молодих людей, які тільки розпочинають свою кар’єру.

У рамках програми ментор/ка матиме змогу обрати собі від 1-го до 3-х менторів та провести з кожним не менше 2-х зустрічей у будь-якому зручному форматі (офлайн чи онлайн) тривалістю до 60 хвилин.

Хто може взяти участь у програмі?

До участі у програмі запрошуються українські IT компанії, які бажають розвинути бренд роботодавця, отримати можливість залучити мотивованих молодих людей на стажування, і готові залучити до програми членів своєї команди у ролі безпосередніх менторів.

Хто може бути ментором/кою?

Ментор – це співробітник/ця з-поміж членів команди IT компанії, який/а зможе витратити час та зусилля на надання консультацій для молодих людей і, за потреби, влаштовувати персональні зустрічі.

На початку програми усі зареєстровані ментори/ки пройдуть онлайн-тренінги з менторства, роботи з молоддю, інклюзивності та гендерної чутливості.

Якщо ваша компанія зацікавлена в участі у програмі, заповніть анкету за посиланням (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJbRIp5r1YRz9zQsXRRJgevpkhODF1V92DBFWhvOXWyQwymg/viewform ) до 18 серпня включно.

Якщо у вас з’явилися запитання, звертайтеся до координатора молодіжних програм Центру «Розвиток КСВ» Євгенія Морозова, em@csr-ukraine.org.

_____

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook

За матеріалами пресрелізу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu