Бізнес, Новини, Підприємництво, Поради

Що потрібно знати, перш ніж придумувати назву для бренду. 4 поради підприємцям

16 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Далеко не всі підприємці усвідомлюють, наскільки тісно пов’язані та важливі позиціювання бренду, його індивідуальність, розуміння клієнтів і знання правил неймінга для вибору назви компанії. Навіть якщо ви геній маркетингу, вибрати назву для першого бізнесу – це дуже нервовий процес. Inc.com ділиться порадами і прийомами, які допоможуть придумати дійсно гарну назву для бренду.

Залиште перфекціонізм за дверима

Ідеальної назви не існує. Недосвідчені та повні ентузіазму підприємці схильні бути перфекціоністами, коли справа стосується їх стартапів. Але у вас повинні бути реалістичні очікування, інакше проведете нескінченну кількість часу в очікуванні осяяння.

Що потрібно знати, перш ніж придумувати назву для бренду. 4 поради підприємцям - porady, entrepreneurship, news, businessЩо потрібно знати, перш ніж придумувати назву для бренду. 4 поради підприємцям - porady, entrepreneurship, news, business

Пам’ятайте, що немінг – це тільки перше знайомство з брендом. У вас буде багато можливостей поглибити меседж і розповісти історію. Малоймовірно, щоб Джефф Безос вважав Amazon ідеальною назвою. Це відмінна назва. Запам’ятовується, легко вимовити, вона має прозорий і зрозумілий зв’язок з брендом без будь-яких дивних подвійних значень.

Але чи ідеальна воно? Ні в якому разі, та успіх Amazon залежав не тільки від назви. Назва просто має починати діалог з брендом, а не закінчувати його.

Розбирайтеся в своїй індустрії

Спочатку це здається очевидним, але давайте зрозуміємо, що це означає. Чи знаєте ви назви всіх ваших конкурентів? Якщо ні, складіть список. Які вам подобаються? Чому?

Ви можете почати з кінця, щоб вирішити головоломку з назвою. Наприклад, протягом довгого часу технологічні компанії використовували складні слова і неправильне написання.

  • Неправильне написання: Lyft, Flickr, Grindr.
  • Складні слова: Instagram, Snapchat.

Якщо у вас технологічна компанія, можливо, слід почати з таких прийомів. А як щодо інших індустрій? Ось найпоширеніші форми неймінга, хоча їх набагато більше:

  • Існуючі слова: Apple, Amazon, Twitter.
  • Іноземні слова: La Brosa, Nomi d’Italia.
  • «Перше і друге»: Crate & Barrel, Bed Bath and Beyond, Owl and Lark.

Вирішіть, ви хочете вписатися або вийти за рамки

Після того як ви розібралися в правилах неймінга в індустрії, вам потрібно визначитися чи хочете ви йти за ними чи, навпаки, грати проти них. Звичайно, найпростіше вписатися в існуючі рамки, показавши клієнтам, що саме ви робите і чого очікувати від бренду.

Однак гра проти дозволить виділитися. Наприклад, наявність єдиної назви у вашому конкретному секторі електронної комерції дозволить вам запам’ятатися.

Якщо ви відчуваєте труднощі на цьому етапі, можна скористатися генератором назв як трампліном для творчості. Ви можете вказати індустрію, деякі ключові слова або ідеї, які транслює бренд, і отримаєте масу варіантів назви.

Варіанти «вписатися» або «виділитися» можна придумати в ході мозкового штурму, а потім вибрати яка з них сподобалася.

Як проводити мозковий штурм

Є величезна кількість способів провести мозковий штурм, але головна порада – не соромтеся і не нервуйте. Ви намагаєтеся відкрити себе і команду для творчості, а хвилювання робить це неможливим.

Для початку складіть список «будівельних блоків» бренду. Це набір слів і фраз – може бути, від 10 до 15 – які відносяться до бренду, продуктів, бачення і тону. Тут ви можете вдатися до Google, слова, що виникають або методу вільних асоціацій для створення ідей, які можуть привести до назви.

Мозковий штурм – це вільний процес. Дозвольте йому статися, і незабаром у вас буде приголомшливий список назв для вашого нового бренду, що змінює світ.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu