Новини, Студенту, Технології

Сервіс BUKI запустив EdTech-стартап EasySchool, орієнтований на шкільну освіту

19 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Сервіс пошуку репетиторів BUKI запустив стартап EasySchool (ще робоча назва). EasySchool – маркетплейс для онлайн-занять з індивідуальними репетиторами, але на ньому кожен викладач буде верифікований сервісом, а користувачі зможуть не просто вивчати предмет, а вирішувати певні завдання, наприклад підготовку до ЗНО.

Як зазначив співзасновник і CEO BUKI Вадим Сінжерецкій, EasySchool зараз пропонує два основних предмета – математика та англійська мова, але в майбутньому з’являться й інші шкільні дисципліни (наприклад історія, фізика, біологія тощо). Про це пише AIN.UA, ділимося найцікавішим.

«Закритий» маркетплейс для вирішення певних завдань

EasySchool – це EdTech-сервіс для занять онлайн з перевіреними індивідуальними репетиторами, і з акцентом на K12 (шкільна освіта). Це теж маркетплейс, як і BUKI, але більш закритого типу, де особисто верифікують кожного викладача, гарантують безпеки оплати/повернення коштів, дають рекомендації по уроках, контент, інструменти, методичні побажання вчителям.

«За семирічну історію BUKI, і більш ніж півмільйона замовлень, ми багато разів отримували запити від клієнтів про те, що вони не хочуть витрачати час на вибір викладачів, обговорення формату зустрічей/оплат/занять, а просто хочуть отримати готовий кінцевий продукт на запит ( «підготуватися до тесту», наприклад) », – написав Сінжерецькій.

Коли користувач приходить на сервіс EasySchool він може просто коротко описати що йому потрібно від занять (наприклад «підготовка до ЗНО, 2 рази на тиждень, вечірньої пори, в школі позначки середні») і сервіс надасть на вибір 2-3 перевірених викладача, що релевантні запиту. Користувач сам вибирає одного з них і записується на безкоштовний перший урок.

EasySchool зараз пропонує два основних предмета – математика та англійська мова в трьох країнах (Україна, Польща і Іспанія), але в майбутньому з’являться й інші шкільні дисципліни.

«Модель ми зараз тестуємо на двох основних предметах – математика та англійська мова. На них приходиться найбільше попиту і вони є практично на всіх ринках (країнах), які нас цікавлять. Як тільки доведемо їх а) до хорошого рівня (наше розуміння процесів, продукт), б) отримаємо валідацію базової гіпотези на ринку (країна +2 предмета – понад 1000 активних учнів) – будемо розглядати додавання нових предметів », зазначив CEO BUKI в коментарі AIN .UA.

В майбутньому сервіс виділять в окрему компанію

В майбутньому у EasySchool повинні з’явиться мобільні додатки, адже згідно з дослідженнями держслужби якості освіти, 89% учнів для дистанційного навчання вже використовують саме смартфони, але швидше за все це відбудеться не найближчим часом.

«Так, мобільний додаток планується. Тільки швидше за все це буде не найближчим часом. У мобільного додатка трохи нижче пріоритет через специфіку ніші (більшість критичних флоу в інтернеті) і завантаженості команди (побудова окремих продуктової і маркетингової команд, запуски нових країн, валідації гіпотез маркетингових каналів та інші, які критичні для бізнесу на поточній стадії)», – розповів Сінжерецькій.

Крім того EasySchool повинен виділитися в окрему компанію. Коли точно це станеться поки невідомо, але в планах компанії зробити це до кінця року, якщо він виявиться успішним.

«Коли EasySchool стане повністю окремим юнітом від BUKI зі своєю командою – поки важко сказати, буде дуже сильно залежати від результатів осені, нашого пікового сезону. В ідеалі – до кінця цього року. У нас є майлстоун для цього – 100 000+ уроків», – зазначив співзасновник BUKI.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu