Маркетинг, Новини, Соціальні медіа

Обсяги реклами в українському Telegram — близько 95,6 млн грн на рік

19 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

В кінці липня 2021 біржа реклами в Telegram Telega.com.ua завершила дослідження «Ринок реклами в українських Telegram-каналах» за II квартал 2021 року. Загальний обсяг реклами за квартал оцінили в 23,9 млн грн, або ж в перерахунку на рік — біля 95,6 млн грн.

Як рахували гроші

Для оцінки ринку використовували дані по 3091 українських каналах з аудиторією в 25 727 551 підписників.

Для цього спочатку сформували топ-50 українських каналів за кількістю активної аудиторії (кількістю переглядів), в яких були рекламні пости.

Потім розрахували обсяг реклами у цих каналах за три місяці: помножили вартість рекламного поста на їхню кількість для кожного каналу.

Побудували діаграму Парето для цих каналів і розглянули розподіл вартості реклами в каналах. Провели оцінку частки вибірки аналізованих каналів.

Проаналізували залежність вартості реклами в каналах від переглядів у досліджуваній вибірці, та в результаті зробили оцінку ринку реклами на основі лінійної та нелінійної залежності від кількості переглядів за II квартал 2021 року.

Визначили мінімальне та максимальне (розрахункове) значення. Для II кварталу 2021 року це виявилось 23,9 та 69,0 млн грн відповідно.

Які результати отримали

За результатами дослідження, на 3 091 українських каналів припадає 25 727 551 підписників, 4 821 372 переглядів (активної аудиторії), середній ER (коефіцієнт залученості) дорівнює 18,1%. Ці показники забезпечили приплив реклами на суму близько 23,9 млн грн за II квартал 2021 року або при перерахунку на рік — близько 95,6 млн грн по категорії «Українські канали».

Ці результати разом із даними про те, які тематики в українському Telegram — топові за обсягами реклами, оформили в інфографіку:

Обсяги реклами в українському Telegram — близько 95,6 млн грн на рік - social-media, news, online-marketing

інфографіка Telega.com.ua

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu