Бізнес, Додатки, Новини, Технології

У Києві запустилася цілодобова доставка їжі Bond Delivery

27 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У серпні на вулицях Києва почали з’являтися бігборди, які анонсують запуск цілодобової доставки їжі Bond Delivery. Як виявилося, вона почала працювати в столиці ще в червні 2021 року. До сервісу вже підключені десятки ресторанів, магазини, а незабаром планується й підключення аптек. Про це пише AIN.UA, ділимося найцікавішим. 

Замовлення в Bond Delivery можна зробити через сайт або додаток (iOS/Android). Bond також працює як служба таксі.
Оплатити замовлення можна в 3 способи: готівкою кур’єру, з рахунку таксі Bond або картою. Така ж система працює в Одесі, де сервіс заробив вперше. Послугами Bond Delivery також можна скористатися в Чорноморську.

У Києві запустилася цілодобова доставка їжі Bond Delivery - tech, news, dodatky, businessУ Києві запустилася цілодобова доставка їжі Bond Delivery - tech, news, dodatky, business

У Києві запустилася цілодобова доставка їжі Bond Delivery - tech, news, dodatky, business

Стан замовлення і переміщення кур’єра відображаються на карті. Замовлення доставляється до дверей. також можна вибрати опцію «Вийду до машини».

На момент запуску, всі замовлення від 300 гривень доставляються безкоштовно. В інших випадках вартість доставки розраховується при замовленні і залежить від суми замовлення і відстані. Доставка працює 24/7.

В Одесі з доставкою Bond Delivery співпрацюють близько 500 закладів і понад 100 магазинів.

Заклади в Києві можуть залишити заявку на співпрацю, перейшовши за посиланням. На сайті Bond Delivery також є форма для потенційних кур’єрів служби.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu