Кар'єра, Новини, Розробникам, Технології

Україна на 8-му місці в світі за популярністю IT-курсів: Coursera

27 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Освітня платформа Coursera проаналізувала найпопулярніші онлайн-курси і країни, де найбільше вони користуються успіхом у користувачів. Результати платформа опублікувала у звіті Global Skills Report 2021. Про це пише MC.today, ділимося подробицями. 

Що трапилося

На платформі Coursera зареєстровані 77 млн ​​користувачів з усього світу. Компанія проаналізувала понад 100 країн і прийшла до висновку, що Україна на восьмому місці за популярністю курсів програмування.

Аналіз платформи

Coursera досліджувала три напрямки курсів: Business, Technology і Data Science. Всі країни фахівці поділили на чотири категорії: передові (cutting-edge), конкурентні (competitive), що розвиваються (emerging) і ті, які відстають (lagging). У загальному рейтингу Україна опинилася на 27-му місці в категорії «конкурентні». Ось як в процентному співвідношенні розділилися категорії по компетентності:

  • Business – 36%;
  • Technology – 93%;
  • Data Science – 82%.

Україна на 8-му місці в світі за популярністю IT-курсів: Coursera - tech, developers, news, career
У категорії Technology Україна опинилася на першому місці. Найпопулярніші курси серед українців – Computer Programming, Databases, Mobile та Web Development. У категорії Business Україна опинилася на 70-му місці, Data Science – 20-е місце.

Безкоштовні курси

Українська освітня платформа Prometheus перевела онлайн-курси Гарварда і Массачусетського технологічного інституту. Всі бажаючі зможуть безкоштовно пройти курси з програмування, підприємництва, створення стартапів і особистісного зростання.

  • Курс «Веб-програмування з Python і JavaScript CS50» – продовження курсу «CS50 Основи програмування» Гарвардського університету, який вважається одним з кращих для вивчення програмування.
  • Курс «Школа стартапів» від бізнес-акселератора Y Combinator розповість, як створювати стартапи з нуля – від пошуку ідеї та фінансування до реалізації та налагодження постійних бізнес-процесів.
  • Курс «Думай інакше: зламай перешкоди на шляху до навчання і відкрий свій прихований потенціал» від Барбари Оаклі, професора Інституту лідерства, інновацій та викладання Пола Р. Макферсона Університету Макмастера, і Терренса Седжновскі, професора Інституту біологічних досліджень Солка.
  • Курс «Підприємництво 101: хто ваш клієнт?» викладачів Массачусетського технологічного інституту Ердін Бешімов і Білла Олета навчить ключовому навику для підприємців – правильно визначати свого клієнта.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu