Інвестиції, Криптовалюти, Новини, Стартапи

Український криптовалютний стартап Weld Money привернув інвестиції

31 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Concorde Capital (Україна), Magnus Capital (США) і 7 O’Clock Capital (Китай) інвестували в український стартап Weld Money, який дозволяє розплачуватися криптовалютою як традиційною банківською картою. Про це пише AIN.ua, ділимося найцікавішим. 

Як відзначили представники стартапу, планується, що карта Weld Money почне працювати вже в жовтні поточного року в Україні, а до кінця року в Європі та пострадянських країнах.

Оплата криптовалютою в будь-якому магазині

Український криптовалютний стартап Weld Money привернув інвестиції - startups, news, kryptovalyuta, investytsiyi

Ідея стартапу полягає в тому, щоб власники криптовалюти могли відплачувати криптовалютною карткою Weld Money будь-яку покупку або послугу. Алгоритм активації карти складається з трьох кроків:

  1. Заповнити форму на сайті та отримати віртуальну карту;
  2. Підключити до цієї карті через API за допомогою додатка Weld Money будь-яку біржу, на якій знаходиться криптовалюта;
  3. Додати карту в Apple/Google Pay.

Після цього можна оплачувати будь-які онлайн-або офлайн-покупки карткою Weld Money як звичайною банківською картою, а витрачена сума буде списуватися в еквіваленті з біржі.

«Спочатку криптовалюта використовувалася досить вузьким колом, технічно підкованих людей, і тільки для великих переказів через високі транзакційні комісії та низку складнощів при виведенні в фіат. Ми хочемо зробити розрахунок криптою при купівлі будь-якого товару або послуги простим і зручним», – зазначив співзасновник проєкту Weld Money Олексій Бобок.

Weld Money стане доступна вже в жовтні цього року

Планується, що карта Weld Money почне працювати вже в жовтні поточного року в Україні, а до кінця року в Європі та країнах СНД.

«Платіжне рішення Weld як краще вирішує поточну ринкову потребу користувачів. Ми розраховуємо отримати значну частину ринку платежів країн СНД», – прокоментував угоду представник Magnus Capital Джонатан Путс.

Генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа зазначив, що в останні роки компанія крім традиційного інвестиційного-банківського бізнесу розвивається як фонд прямих інвестицій і дивиться на різні перспективні напрямки, в тому числі і на ринок криптовалюти.

«Ми починаємо новий для нас напрямок з інвестицій в стартап Weld Money. Бачимо великі перспективи в цьому ринку. Зрозуміло, що, як і в більшості стартапів, є свої ризики, але заперечувати те, що крипта стала частиною нової реальності, просто не має сенсу», – розповів Ігор Мазепа.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu