Криптовалюти, Новини, Технології

Україна увійшла в топ-5 країн з обігу криптовалюти: українці найбільше проводили транзакцій з криптою

26 Серпня, 2021

Україна увійшла до п’ятірки лідерів з використання криптовалюти. Це говорить про те, що українці все більше починають довіряти цифровим активам. Аналітики кажуть, що потрібно розвивати ринок криптовалюти в Україні та створювати для цього механізми. Про це пише MC.today, ділимося подробицями. 

Що трапилося

Блокчейн-компанія Chainalysis знову досліджувала ринок криптовалюти у всьому світі. Україна опинилася на четвертому місці, що робить її практично лідером в цій галузі. Для цього фахівці вивчили дані 154 країн на основі транзакцій з криптовалютою в кожній.

Лідерами рейтингу виявилися В’єтнам, Індія і Пакистан. Хоча в попередньому дослідженні перші рядки займали Америка, Китай і Японія.

Україна увійшла в топ-5 країн з обігу криптовалюти: українці найбільше проводили транзакцій з криптою - tech, news, kryptovalyuta

звіт Chainalysis

У своєму звіті компанія вказала, що в Україні найбільший обсяг транзакцій з кріптоактивами. Крім того, Україна увійшла в десятку країн з найбільшим заробітком на біткоїнах в 2020 році.

Результати 2020 року

Компанія Chainalysis вже випускала подібний рейтинг на початку літа. Тоді, за результатами дослідження, українці заробили $400 млн на продажу біткоїна, що вивело Україну в топ-10 країн. Всього до рейтингу потрапили 25 країн, де найбільше намагаються заробити на зростанні біткоїна.

Американські криптоінвестори в 2020-м зайняли перший рядок рейтингу. Там зафіксували понад $4 млрд прибутку від торгівлі найпопулярнішою криптовалютою. Це на $3 млрд більше, ніж у Китаю, який посів друге місце з показником $1,1 млрд. Третє місце у Японії – $900 млн.

Україна в рейтингу займала 10-е місце з заробітком в $400 млн. Хоча канадські та нідерландські інвестори заробили стільки ж, скільки і українці.

Як досліджували

Дослідницька компанія пише, що аналітики відстежували дані транзакцій від криптосервісов, хоча децентралізація криптовалюта не дозволяє дізнатися, де знаходяться сторони будь-якої окремої угоди.

Інвестори починають продавати криптовалюту в періоди нестабільності, коли короткострокові трейдери прагнуть отримати прибуток від злету та падіння цін. Багато учасників ринку говорять, що це і приваблює до заробітку на біткоїні.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu