Новини, Соціальні медіа, Технології

Новий дизайн Google Gmail – що нового? Сервіс дзвінків та канали для спілкування

09 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У мобільному додатку Gmail з’явиться можливість дзвонити іншим користувачам за допомогою Google Meet. Також в сервісі з’являться Spaces – чати для групового спілкування, схожі на канали в Slack. The Verge відзначає, що Gmail стає аналогом Microsoft Outlook.

Якщо Outlook об’єднує в собі пошту, календар і контакти, то Gmail став центром Google для електронної пошти, особистих і групових чатів, відеоконференцій та дзвінків, пише видання.

Редизайн буде доступний спочатку корпоративним клієнтам,  а потім і звичайним користувачам. Google відзначає, що користувачі зможуть приховати непотрібні вкладки.

Новий дизайн Google Gmail - що нового? Сервіс дзвінків та канали для спілкування - tech, social-media, news

Google також розширила список обладнання, сумісного з сервісом Meet – мова йде про пристрої під брендом Series One, наприклад, монітори One Desk і цифрові дошки One Board. Крім цього, календар дозволить відправляти запрошення із зазначенням свого місця розташування.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu