Гаджети, Новини, Технології

Facebook представив окуляри Ray-Ban з камерами. Скільки вони коштують і що вміють

13 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Facebook представила «розумні» окуляри спільно з брендом Ray-Ban. Їх можна купити вже у всіх фірмових магазинах. Цукерберг каже, що окуляри розробили для тих, у кого вічно зайняті руки, а вони хочуть частіше відобразити якісь моменти з життя. Про це пише MC.today, ділимося подробицями.

Що трапилося

Facebook, як і обіцяв, випустив «розумні» окуляри спільно з брендом Ray-Ban. В окуляри вбудували дві камери для фото і відео. Окуляри синхронізуються з додатком Facebook View, де можна редагувати все те, що назнімали, і відразу вивантажувати на Facebook.

На окулярах є фізична кнопка для запису, або ви можете сказати: «Привіт, Facebook, зніми відео». Але найголовніше – вони виглядають як звичайні сонцезахисні окуляри.

Facebook представив окуляри Ray-Ban з камерами. Скільки вони коштують і що вміють - tech, news, gadzhety

Також на одній з дужок є сенсорна панель, щоб можна було відповідати на дзвінок і регулювати гучність. Ще в окуляри встановили динаміки, щоб можна було слухати музику і говорити по телефону.

На передній панелі ще є лампочка, яка показує, що власник окулярів знімає відео. Ще такий індикатор розмістили і на внутрішній частині. Він буде реагувати на повідомлення і заряд батареї.

У Facebook говорять, що для повної зарядки окулярів потрібно близько години, а сама батарея буде триматися до шести годин використання.

Погані камери

В окуляри встановили дві камери по 5 мегапікселів. Так, вони в рази поступаються камерам на смартфонах. Але в компанії говорять, що окуляри призначені тільки для того, щоб швидко відобразити якийсь момент, а не постійно знімати щось.

Ціни

Найнижча ціна за такі окуляри – $299. Якщо користувач захоче окуляри з поляризаційними лінзами, то вже доведеться заплатити $329. Також можна буде вибрати різні стилі оправи і кольору. Поки окуляри доступні в онлайн-магазинах США, Канади, Великобританії, Італії, Ірландії та Австралії.

Facebook представив окуляри Ray-Ban з камерами. Скільки вони коштують і що вміють - tech, news, gadzhety

Це вам не Google Glass

Якщо ви пам’ятаєте, то компанія Google вже намагалася випустити подібні окуляри. Але вони швидше намагалися замінити окулярами смартфон. Основою Google Glass була доповнена реальність. На оправі окулярів розмістили невеликий системний блок зі скляною лінзою прямокутної форми, на яку проектувалася вся інформація. Користувачі могли бачити повідомлення, дивитися маршрут по карті, записувати відео і так далі.

Facebook представив окуляри Ray-Ban з камерами. Скільки вони коштують і що вміють - tech, news, gadzhety

Google Glass

Але окуляри так і не з’явилися на прилавках магазинів. В 2014 році проєкт згорнули, а співробітники підрозділу почали звільнятися.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu