Бізнес, Інвестиції, Країна, Новини

Уряд Великобританії під час кризи інвестував майже в 160 стартапів

15 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Уряд Великобританії тепер володіє частками в 158 стартапах. Ці інвестиції були зроблені через спеціальний фонд, який створили для підтримки компаній в розпал пандемії, повідомив державний British Business Bank. 

Можливість була реалізована за допомогою фонду Future Fund. Його заснував міністр фінансів Великобританії Ріші Сунак в квітні 2020 року для підтримки компаній, які постраждали через обмеження пов’язані з COVID-19, писали CNBC. У липні програма була розширена і фонд почав інвестувати  також в зарубіжні компанії.

Уряд Великобританії під час кризи інвестував майже в 160 стартапів - news, country, investytsiyi, businessУряд Великобританії під час кризи інвестував майже в 160 стартапів - news, country, investytsiyi, business

У число отримавших кошти на розвиток фірм увійшли додаток для продажу квитків на концерти Dice FM, бренд крафтового безалкогольних напоїв Gunna, а також постачальник комп’ютерних комплектів для будинку Kano.

Керуючий фондом British Business Bank повідомив, що інвестував на суму близько $1,58 млрд майже в 1,2 тис. компаній. В обмін фонд отримав частку в цих компаніях.

«Будучи акціонером цілої серії багатообіцяючих підприємств, Future Fund має всі можливості для отримання вигоди від їх безперервного зростання», – цитує портал слова керуючого директора Venture Solutions з British Business Bank Кена Купера.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu