Новини, Пресрелізи, Стартапи, Технології

Liki24.com запускає нову послугу – Консультація фармацевта онлайн

22 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Безкоштовна професійна консультація з досвідченим фармацевтом в режимі онлайн дозволить заощадити час на походи до аптек  і замовити препарати безпосередньо на сайті.

В умовах трансформації суспільного життя під впливом пандемії COVID-19 і сезонних спалахів інших вірусних інфекцій здоров’я стало найголовнішою цінністю людини. Одним із дієвих інструментів протидії поширенню захворювань і вагомою складовою повсякденного життя людини став перехід в онлайн. А медицина і фармацевтика були чи не найпершими галузями, які перейшли на дистанційний формат взаємодії зі споживачами.

Це зручно, швидко і вигідно як для медиків, так і для їх клієнтів. Водночас існують додаткові точки росту, і однією з найважливіших є фахова онлайн консультація щодо підбору і вживання ліків.

У яких випадках може знадобитися консультація фармацевта?

 • при загальних діагнозах, або замовленні препаратів першої необхідності;
 • для уточнення дозування, умов зберігання і правил вживання ліків;
 • для перевірки сумісності з іншими медикаментами;
 • при пошуку дешевших або ефективніших аналогів ліків;
 • при незначних або ситуативних симптомах (травма, опік, укус);
 • в інших випадках, які не вимагають огляду і діагнозу лікаря.

Liki24.com запускає нову послугу - Консультація фармацевта онлайн - tech, startups, press-release, newsЯк отримати якісну консультацію щодо ліків, не виходячи з дому? 

Популярний онлайн сервіс пошуку, замовлення і доставки ліків Liki24.com пропонує ідеальне рішення. Достатньо зайти на сайт, у розділі «Контакти» увійти в онлайн чат і обрати опцію «Консультація фармацевта». Прийом в чаті ведеться з 9:00 до 21:00.

Які переваги отримують споживачі цієї послуги:

 • не треба відвідувати аптеку і вистоювати чергу, щоб проконсультуватися;
 • кваліфіковані поради фармацевтів-практиків;
 • діалог з реальним фахівцем, а не роботом чи автовідповідачем;
 • максимальна залученість консультанта у розв’язанні проблеми;
 • доступ із будь-якого куточка країни й навіть світу, де є Інтернет.

«Послуга «Фармацевт онлайн» є довгоочікуваним і важливим пунктом нашої дорожньої карти. В найближчих планах – цілодобова робота консультантів. Сподіваюся, що корисність цієї послуги гідно оцінять клієнти. Ми постійно вдосконалюємо функціонал платформи, вивчаємо провідний досвід в нашому сегменті, аналізуємо потреби клієнтів і запроваджуємо найкращі та перевірені часом і споживачами практики», – зазначив співзасновник і CEO Liki24.com Антон Авринський.

Liki24.com — український HealthCare-стартап, який був заснований у 2017 році та представляє інноваційну платформу для пошуку, порівняння цін, замовлення та доставки ліків із аптек.

Liki24 співпрацює з понад 5000 аптек по всій Україні, а доставка можлива у більш ніж 25 000 населених пунктів. Його переваги оцінили вже понад 600 тисяч українців, а щодня на сайт заходять 100 000+ людей.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu