Гроші, Інвестиції, Новини, Стартапи

Євросоюз дасть 240 тис. євро українським стартапам. Ось хто отримає гроші

23 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Шість компаній з України отримають 240 тис. євро від ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку) і Європейського союзу. Всі вони працюють над винаходом нових кліматичних рішень.

Звідки гроші

Програма «Кліматичні інноваційні ваучери» з 2017 року працює в рамках ініціативи ЄБРР «Центр фінансування і передачі технологій в сфері кліматичних змін». Її підтримує і ЄС.

На сьогодні 26 українських компаній вже отримали грантові гроші, їх загальна сума – близько 1 млн євро. Кому саме дістануться кошти, вирішується на конкурсній основі. Гроші переможці можуть витратити на розробку нових рішень або українську і міжнародну сертифікацію.

Хто отримає гроші

The Good Plastic Company займається виробництвом якісних пластикових панелей з вторсировини. Продукцію можна використовувати для виробництва меблів або будівельних матеріалів, при цьому зменшується шкідливий вплив на навколишнє середовище. Гроші витратять на розширення виробництва.

Архітектурна студія «Екодар» використовує в своїх проєктах технологію «цифрових близнюків». З нею можна створювати максимально енергоефективні будинки, дружні для навколишнього середовища.

Компанія «Ензим», яка на сьогодні є найбільшим виробником дріжджів в Україні, на отримані гроші одночасно збільшить ефективність своєї біогазової станції та зменшить обсяги стічних вод.

Компанія «Домініон» вже розробила мобільний завод на базі вантажного причепа. З його допомогою можна прямо на будівельному майданчику робити полімерні труби великого діаметру. Таким чином, їх не треба перевозити з заводів на будівництва, а це зменшує шкідливі викиди в атмосферу;

«Віва Вікторія» розробляє системи клімат-контролю для теплиць. З її допомогою можна автоматизувати системи вентиляції та обігріву і навіть дистанційно керувати теплицею.

Лабораторія перспективних реактивних двигунів (LAJP) активно розробляє фермерський літак на заміну сильно застарілого Ан-2. З новим пристроєм можна буде обробляти великі площі з повітря.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu