Країна, Новини, Технології

В Україні хочуть відкрити офіс Facebook: Мінціфра і президент провели переговори

29 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Президент Володимир Зеленський запропонував відкрити офіс Facebook в Україні. Про це він заявив під час онлайн-зустрічі з головним операційним директором компанії Facebook Шеріл Сендбергом і віце-президентом Facebook Ніком Клеггом, розповіли в Мінцифрі. 

Президент Зеленський поговорив з представниками компанії Facebook Шеріл Сендбергом і Ніком Клеггом. Він розповів їм про цифровізацію України, податковий та правовий режим для IT-компаній.

В Україні хочуть відкрити офіс Facebook: Мінціфра і президент провели переговори - tech, news, country

«Ми оцифруємо 100% держпослуг», – заявив Зеленський.

Ще він похвалився тим, що Україна – перша країна, яка прирівняла цифрові паспорти до паперових. Але однією з важливих тем для розмови була пропозиція відкрити офіс компанії Facebook в Україні.

В Україні хочуть відкрити офіс Facebook: Мінціфра і президент провели переговори

«Ми прагнемо надавати найкращі послуги та підтримку нашим українським користувачам. Це відбивається в різних діях компанії, включаючи недавній запуск Facebook Amber Alert в Україні, і ми сподіваємося в майбутньому зміцнити нашу співпрацю», – зазначила зі свого боку Шеріл Сендберг.

Міністр цифровий трансформації Михайло Федоров під час переговорів розповів, що Мінціфра співпрацює з Facebook з самого початку свого існування і разом вже реалізували кілька проєктів.

«Наша мета – не тільки регулярний запуск спільних проєктів, а й поява офіційного представництва Facebook в Україні. Зі свого боку ми готові сприяти виходу компанії на наш ринок», – сказав Федоров.

А президент у свою чергу запросив представникам Facebook прилетіти на Diia Summit, який проведуть вже в наступному місяці.

«Ми сподіваємося в майбутньому зміцнити нашу співпрацю», – зазначила СОО Facebook Шеріл Сендберг.

Нагадаємо, що на початку вересня президент України спільно з представниками Мінціфри відвідали Apple Park, де зустрілися з главою компанії Тімом Куком. Сторони обговорили можливість створити дата-центр в Україні. А українська делегація попросила швидше відкрити Apple Store в нашій країні.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu