Діти

Lego випустила освітній набір, який вчить школярів робототехніці та програмуванню

29 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Освітній відділ Lego випустив набір STEAM Essential, який навчає дітей з початкової школи робототехніці та програмуванню. Набір коштує $274,95.

Набір Lego Insider

У наборі чотири персонажа: Лео, Софі, Деніела і Марія. У них свої передісторії та особливості в зовнішності. У Lego розповіли, що «витратили багато часу на вибір їх імен, волосся і мови тіла, щоб зробити набір різноманітним», – додав керівник відділу технологій Lego Education Ендрю Сливинськи.

Lego випустила освітній набір, який вчить школярів робототехніці та програмуванню - dity

Персонажі нового набору Insider

За допомогою програми, розробленої для набору Essential, школярі можуть винаходити механізми і змушувати їх працювати. Після написання коду додаток відправляє його на мережевий концентратор, підключений до двигунів і датчиків, що активує механізм.

За словами Сливинськи, персонажі допомагають дітям вчитися соціальній та емоційній взаємодії. Особливо це важливо в період пандемії, коли школи частково закриті. Навчання через гру він бачить як найбільш ефективне для початкових класів.

На відміну від SPIKE Prime, в якому використовували деталі Lego Technic, в набір Essential включили звичайні, що робить навчання більш простим. Дитина також може кодувати за допомогою знаків, а не тексту. У міру вивчення школярі освоюють і звичайне програмування.

Діти можуть отримати доступ до всієї функціональності, поки вони не зможуть впоратися з текстовим програмуванням. В майбутньому ми введемо додаткові рівні кодування, щоб діти могли вивести свої проєкти на новий рівень.
Ендрю Сливинськи
керівник відділу технологій Lego Education

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu