Новини, Соціальні медіа, Технології

Павло Дуров анонсував появу офіційної реклами в Telegram

27 Жовтня, 2021

Засновник месенджера Telegram Павло Дуров опублікував у своєму каналі пост, де підтвердив швидкий запуск рекламних повідомлень. За його словами, більшість користувачів не помітять нововведень, і на це є три причини.

По-перше, Telegram не показуватиме рекламні повідомлення у списку чатів, особистих розмовах та групах. Реклама торкнеться лише великих каналів з аудиторією понад 1 тис. підписників. Це сервіси, де вже й так є реклама та підтримка яких призводить до найбільших витрат Telegram, сказано у пості.

По-друге, для показу реклами не буде використано особисті дані. Конфіденційність користувачів для Telegram є першорядною, написав Дуров. Вміст рекламних повідомлень залежатиме лише від тематики каналів, де вони виводяться.

І, нарешті, по-третє, офіційні рекламні повідомлення Telegram будуть ненав’язливими. У них допускаються лише короткі тексти, обмежені 160 символами, без зовнішніх посилань чи фотографій. Рекламне оголошення може з’явитись лише після перегляду всіх нових повідомлень у каналі, підсумував Павло.

Він також додав, що у каналах Telegram зараз зустрічається реклама, яку публікують їхні власники у вигляді звичайних постів. Офіційні рекламні повідомлення, які запроваджує Telegram, будуть набагато комфортнішими для користувачів, вважає засновник месенджера.

У грудні минулого року Дуров пообіцяв, що звичайні користувачі завжди користуватимуться Telegram безкоштовно. Усі послуги, пов’язані з обміном повідомленнями, залишаться вільними від реклами. «Вважаємо, що реклама в особистих та групових чатах є неприйнятною. Спілкування між людьми не повинно перериватись на рекламу», — написав тоді підприємець.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu