Космос, Новини, Технології

Firefly Aerospace на крок ближче до висадки на місяць. Blue Ghost пройшов огляд конструкції

27 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Firefly Aerospace українського бізнесмена Макса Полякова пройшла етап критичного огляду конструкції (Critical Design Review CDR) посадкового модуля Blue Ghost від NASA. Як повідомили у компанії, проходження цього етапу дозволяє розпочати будівництво модуля Blue Ghost, який має приземлитися у місячному басейні Mare Crisium у вересні 2023 року.

Запуск Blue Ghost має стати лише першим із багатьох наступних

Firefly Aerospace на крок ближче до висадки на місяць. Blue Ghost пройшов огляд конструкції - tech, news, robots-space

Посадковий апарат Blue Ghost, зображення Firefly Aerospace

Створений компанією Firefly Aerospace посадковий модуль Blue Ghost має приземлитися у місячному басейні Mare Crisium у вересні 2023 року із десятьма корисними вантажами NASA. Ця місія має стати першою із щорічних місій Firefly на місячну поверхню, а проходження критичного етапу — ще один крок до здійснення планів компанії.

«Ця віха знаменує собою ще один крок в агресивному графіку, і його виконання продовжує демонструвати здатність нашої команди до створення космічних кораблів послідовно виконувати складну роботу. Ця місія є першою з низки повторюваних місій з обслуговування та доставки корисного навантаження в цислунному просторі, які започаткують місячну економіку, і для нас велика честь продемонструвати здатність надавати ці послуги для NASA і наших комерційних клієнтів», — заявив генеральний директор Firefly Том Маркусік.

Місячний модуль має приземлитися у «Морі Криз» у вересні 2023 року

Firefly Aerospace на крок ближче до висадки на місяць. Blue Ghost пройшов огляд конструкції - tech, news, robots-space

Посадковий апарат Blue Ghost на поверхні Місяця, зображення NASA

У листопаді 2018 року космічне агентство NASA опублікувало список з 9 американських компаній, з якими співпрацюватиме над відправкою апаратів, що спускаються, для освоєння Місяця. До вибраних компаній увійшла і Firefly Aerospace.

Вже на початку 2021 року NASA оголосило про партнерство з Firefly Aerospace та підписало контракт на $93 млн для доставки вантажів на Місяць. Компанія повинна брати участь у доставці цих вантажів в Mare Crisium («Море Криз» — утворення місячного рельєфу на видимому боці Місяця). Обладнання буде використовуватися для вивчення умов на місячній поверхні, а також доступні ресурси.

Вантаж загальною вагою в 94 кг буде включати експериментальне обладнання, в тому числі, набір рефлекторів для точних вимірювань відстані до Місяця, електроніку, стійку до сонячної радіації, пристрої для аналізу реголіту і структури мантії Місяця, і т.д.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu