Новини, Технології

Microsoft представила сервіс Loop – об’єднує Word, Excel, PowerPoint та Teams

04 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Під час конференції Ignite 2021 Microsoft представила новий додаток для гібридної роботи – Microsoft Loop. Додаток є частиною підписки Microsoft 365 і об’єднує основні офісні програми Microsoft такі, як Word, Excel, PowerPoint і Teams.

Як повідомляють у Microsoft, новий додаток поєднує в собі потужний і гнучкий робочий контур з портативними компонентами, які вільно переміщаються та синхронізуються між додатками, дозволяючи віддаленим членам команди планувати та створювати разом, не переходячи з однієї програми до іншої.

Все для спільної роботи тепер в одному місці

Microsoft представила сервіс Loop - об'єднує Word, Excel, PowerPoint та Teams - tech, news

Компоненти циклу працюють у «зовнішньому» додатку. Зображення: Microsoft

Microsoft Loop складається із трьох елементів: компоненти Loop, сторінки Loop та робочі простори Loop.

Компоненти Loop – це елементарні одиниці, які допомагають вам взаємодіяти та виконувати свою роботу у чаті, електронній пошті, документі чи сторінці циклу. Компоненти Loop можуть бути простими, як списки, таблиці, нотатки, завдання, або складними, як продаж клієнтам безпосередньо з Microsoft Dynamics 365, але оскільки компоненти залишаються синхронізованими, незалежно від того, у скількох місцях вони живуть, ви і ваша команда завжди працюєте з актуальною інформацією.

Microsoft представила сервіс Loop - об'єднує Word, Excel, PowerPoint та Teams - tech, news

Сторінки ростуть разом із проєктами вашої команди. Зображення: Microsoft

Сторінки Loop – це гнучкі полотна, на яких ви можете організувати свої компоненти та використовувати інші корисні елементи, такі як файли, посилання або дані, щоб допомогти командам думати, спілкуватися та співпрацювати. Сторінки оптимізовано для спільного виконання роботи.

Microsoft представила сервіс Loop - об'єднує Word, Excel, PowerPoint та Teams - tech, news

Декілька людей можуть працювати одночасно з різних додатків. Зображення: Microsoft

Робочі простори Loop — це спільні простори, які дозволяють вам та вашій команді бачити та групувати все, що важливо для вашого проєкту. Робочі простори дозволяють вам бути в курсі того, над чим усі працюють, реагувати на ідеї інших або відслідковувати прогрес у досягненні спільних цілей. Команди можуть співпрацювати синхронно або асинхронно, коли приходить натхнення.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu