Новини, Соціальні медіа, Технології

Як продажі через TikTok впливають на малий бізнес у США та Великобританії

08 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Нещодавно сервіс коротких відео TikTok почав співпрацювати з Shopify, що дало можливість користувачам купувати всередині програми. Пізніше китайська компанія також уклала договір зі Square, яка обробляє електронні платежі. Поки що така форма онлайн-шопінгу доступна лише для жителів США, Великобританії та Канади, проте до кінця року сервіс обіцяє розширити функціонал ще на кілька регіонів. Репортер Inc.com Ребекка Децінскі розповідає про те, як малий бізнес нарощує виторг за допомогою нового каналу продажів.

Зараз така можливість працює в бета-форматі, проте бренди, що апробували формат, відразу зафіксували інтерес споживачів до покупок через TikTok. Так, розрахований на зумерів бренд засобів для догляду за шкірою Juno&Co. повідомив, що його продаж збільшився у 10 разів у порівнянні з показниками в Instagram і Facebook.

За словами засновника екологічного магазину Bee Joyful Джесіки Томсон, продукт її бренду розкупили у перші 24 години після того, як вона вирішила скористатися послугами Square у TikTok. Вона зауважує, що продажі продуктів із відео зросли. Це торкнулося навіть тих позицій, які раніше не були хітами продажу, серед них лосьйони.

Декілька порад, які допоможуть вам ефективніше продавати в TikTok:

1. Акцент на демонстрацію товару

Важливо не приділяти надто багато уваги рекламним гаслам. Необхідно показувати продукт, а не говорити, що його треба купити, вважає засновник Candid Beauté Марія Вілкес. У своєму акаунті, в якому понад 46 тис. підписників, вона часто показує, як працює її найпопулярніший продукт — бальзам для укладання брів.

Томсон погоджується, що пропонувати купити товар «у лоб» навряд чи спрацює. Натомість вона часто робить освітній контент, в якому розповідає, як глядачі можуть додати екологічно свідоміші дії у своє життя. Наприклад, вона показує, як можна робити обгортання за допомогою воскової плівки, а не поліетиленової.

2. Експерименти задля максимального охоплення

Не можна заздалегідь знати, що стане віральним на платформі, зауважує Томсон. «Я намагаюся змішувати те, що смішно, модно та інформативно», – розповідає вона. Більш різноманітний контент краще спрацює з персоналізованим алгоритмом соцмережі. Це, у свою чергу, збільшить продаж, оскільки різні відео побачать різні користувачі.

За словами Вілкес, бренди можуть підвищувати продаж також за допомогою участі в трендах, але тільки до того моменту, як вони спадуть. Потрібно швидко реагувати на появу популярних звуків або технік монтажу, каже експерт. Вона також радить підписатися на облікові записи, які першими підхоплюють такі тренди.

3. Автентичність

Такі відео відчуваються як особисті або звичайні, на відміну від стандартної реклами. Так, Вілкес показує підписникам процес створення продуктів її компанії або розповідає про свій шлях у бізнесі, а Томсон часто знімає ліпсінк-відео під популярні треки.

Як тільки користувач затримав свою увагу на відео, процес продажу стає набагато простішим завдяки посиланню прямо в відео.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu