Бізнес, Новини, Соціальні медіа, Технології

TikTok тепер може збирати біометричні дані користувачів

07 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Нещодавно TikTok оновив політику конфіденційності: тепер соціальна мережа буде збирати біометричну інформацію з контенту користувачів США. Мабуть, дозволу запитають не у всіх: в різних штатах закони про дані відрізняються.

В середу TikTok представив зміни в своїй політиці конфіденційності. Згідно з новими правилами, компанія може збирати біометричну інформацію користувачів із США.

TikTok тепер може збирати біометричні дані користувачів - tech, social-media, news, businessTikTok тепер може збирати біометричні дані користувачів - tech, social-media, news, business

В оновленій версії політики конфіденційності відзначається, що компанія може збирати «цифрові копії осіб і голосу» (faceprints and voiceprints) з користувацького контенту відповідно до законодавства США. При цьому компанія зобов’язується «запрошувати всі необхідні дозволи у клієнтів перш ніж почати збір даних там, де це передбачено законом».

TechCrunch відзначає, що збір даних може здійснюватися і без згоди користувачів – законодавчі обмеження існують не у всіх штатах.

Представники TikTok не коментують нову політику. Зміни знаходяться в розділі під назвою «інформація, яку ми збираємо автоматично», тобто потенційно вже вступили в силу.

TechCrunch також зазначає, що нова політика не дає визначення термінам faceprint або voiceprint і не пояснює, навіщо компанії взагалі потрібні ці дані.

У лютому TikTok виплатив $92 млн для того, щоб врегулювати колективний позов в Іллінойсі за звинуваченнями в порушенні закону штату про конфіденційність біометричних даних.

Минулого року адміністрація Трампа робила безуспішні спроби повністю заборонити сервіс TikTok в США. Влада вважали, що його власник ByteDance є загрозою національній безпеці.

Незважаючи на те, що в четвер президент Байден видав указ, що забороняє американцям інвестувати в китайські компанії, пов’язані зі стеженням за релігійними і етнічними меншинами, його адміністрація не зайняла чіткої позиції щодо TikTok.

Багато експертів з кібербезпеки стверджують, що TikTok не несе в собі більшої загрози для середнього американця, ніж будь-який інший додаток для спілкування в мережі. Однак деякі урядові установи і політики США заборонили співробітникам використовувати даний сервіс.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu