Країна, Новини, Технології

Rozetka вийшла на ринок Узбекистану. Вже відкрито дві точки видачі та офіс

09 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Найбільший український онлайн-рітейлер Rozetka вийшов на ринок Узбекистану, де вже працює сайт rozetka.uz, дві точки видачі та офіс. Як повідомляє dev.ua, сайт rozetka.uz був зареєстрований ще у травні 2021 року (а товарний знак в Узбекистані Rozetka зареєструвала у червні), але магазин працює лише близько місяця.

У червні 2021 року стало відомо, що Rozetka має намір вийти на ринок Узбекистану і вже зареєструвала в країні свій логотип та товарний знак. Але тоді в компанії зазначили, що рішення щодо відкриття Rozetka в Узбекистані не ухвалено.

Поки що Rozetka працює тільки в Ташкенті (столиця Узбекистану), де компанія має дві точки видачі та здійснюється безкоштовна доставка товарів по місту.

Товарів в Узбекистані розетка пропонує не дуже багато, а більшість із тих, що представлені на сайті зараз «Не в наявності». Наприклад, у розділі ноутбуків і планшетів доступно лише тільки по одній моделі, телевізорів всього 30 (і кілька сторінок з підписом «немає»).

Крім того, поки Rozetka не відкрила в Узбекистані маркетплейс та всі товари продає самостійно.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu