Новини, Соціальні медіа, Технології

Telegram запускає функцію просування каналів та ботів у месенджері

19 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Telegram запускає інструмент, який дозволить усім охочим просувати свої канали та ботів. Про це Павло Дуров написав у своєму офіційному англомовному Telegram-каналі. Функція буде називатися Sponsored Messages.

Дуров дав кілька пояснень щодо впровадження нових функцій у месенджер. Він одразу попередив, що у Telegram не з’явиться жодної реклами у списку чатів, в особистих чатах чи групах.

Також дані користувачів не збиратимуться для таргетованої реклами, оскільки для Telegram захист персональних даних користувачів був і залишається головним пріоритетом, зазначив Дуров.

Спонсорські повідомлення показуватимуться виключно у великих публічних каналах, на які підписані понад 1 тис. учасників, а також пов’язані з тематикою самих каналів.

Також Telegram працює над виправленням реклами, яка вже існує в месенджері: зараз багато власників каналів вже розміщують рекламу у вигляді звичайних повідомлень, проте команда Telegram сподівається, що спонсорські повідомлення стануть «зручнішим і менш хаотичним способом просування каналів і ботів».

Наразі такі повідомлення працюють лише в тестовому режимі та доступні не всім користувачам. Як тільки вони запустяться офіційно і покриють витрати месенджера на датацентри, Telegram почне ділитися прибутком від реклами з адміністраторами каналів, де відображатимуться спонсорські повідомлення.

Також Дуров відзначив різницю між Telegram і WhatsApp, помітивши, що його месенджер більш вільний від реклами, оскільки останній вже почав ділитися даними користувача з рекламодавцями. Якщо ж користуватися Telegram виключно як месенджером, то користувачі ніколи не побачать жодної реклами, зазначив Дуров.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu