Новини, Соціальні медіа, Технології

Telegram додав заявки на вступ у групи за запрошеннями

05 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

В оновленій версії програми тепер можна прокрутити та швидко переглянути всі фотографії, відеозаписи та файли з чату. Також можна збільшити або зменшити кількість об’єктів, що відображаються на екрані. 

Скролінг фото та відео з чату Telegram

На вкладках “Медіа”, “Файли”, “Голосові повідомлення” з’явився календар, де можна побачити, коли були отримані або надіслані об’єкти. Для цього потрібно відкрити меню Медіа або натиснути на блок з датою. Також на вкладці можна вибрати, які матеріали будуть показані – лише фотографії, тільки відеозаписи або все разом.

Telegram додав заявки на вступ у групи за запрошеннями - tech, social-media, news

Календар медіафайлів Telegram

Для каналів і груп можна створювати спеціальні запрошення – вступити можна тільки після схвалення адміністратора. Перед цим адміністратор зможе переглянути фотографію або інформацію про користувача.

Створення спеціального посилання для групи або каналу Telegram

Щоб не заплутатися у засланнях, адміністратори можуть давати їм назви, які будуть видні тільки їм. Так вони можуть відрізнити, наприклад, посилання з обмеженим терміном дії або числом вступів.

Для всієї програми можна застосувати нові колірні теми. У кожної є денна та нічна версії з кольоровим градієнтом для блоків повідомлень та анімованим фоном. Крім цього, користувач може змінити будь-які елементи нових тем на свій смак, наприклад, вибрати інші кольори або візерунки. Доки функція доступна лише на iOS.

Застосування нових тем для всієї програми на iOS Telegram

Користувачі iOS при натисканні на геопозицію можуть подивитись, скільки до неї потрібно добиратися або скільки займе дорога у тих, кому її відправили.

До вже набраного тексту можна прикріпити фото або відео. Функція працює і з хмарними чернетками повідомлень, наприклад, можна набрати текст на комп’ютері та завантажити зображення з телефону. Для користувачів Android функція доступна в наступних оновленнях.

Підпис до фото або відео Telegram

У версії для iOS оновився розділ налаштувань і тепер він відповідає стандартам iOS15. Поліпшили налаштування оповіщень та стікерів, а також оновили іконки пристроїв.

Розділ налаштувань у програмі iOS Скролінг фото та відео з чату Telegram

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu