Країна, Новини, Технології

В Україні запустився офіційний інтернет-магазин Samsung

10 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Samsung відкрила офіційний український інтернет-магазин, повідомляє Mezha.Media. Відтепер замовити будь-який товар компанії можна онлайн на сайті samsung.com.

Раніше за адресою samsung.com відвідувачі з України мали лише змогу ознайомитися з технічними характеристиками пристроїв та знайти інформацію про авторизованих продавців.

Придбати техніку Samsung онлайн покупці могли на сторінці samsungshop.com.ua, яку компанія розвивала у партнерстві з дистриб’ютором MTI через його дочірню компанію Protoria. Сайт продовжує працювати, але тепер під логотипом Protoria, зазначає Mezha.Media.

Зараз в офіційному інтернет-магазині samsung.com можна замовити та купити будь-яку техніку Samsung. Її продавцем виступає ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu