Інвестиції, Новини, Технології

Reddit конфіденційно подала заявку на проведення IPO у США

17 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Reddit конфіденційно подала заявку на проведення IPO до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC). Reddit ще не визначила кількість акцій на продаж та ціновий діапазон розміщення.

Ознакою того, що Reddit готується до IPO, став прийом на роботу у березні першого в історії 16-річної компанії фінансового директора. Ним став Дрю Воллеро, який раніше працював над IPO Snap.

У серпні Reddit залучила $410 млн при оцінці $10 млрд. Генеральний директор Reddit Стів Хаффман пояснював, що ці інвестиції дали компанії більше часу, щоб вирішити, коли і як їй стати публічною. За даними Crunchbase, з моменту заснування в 2005 році Reddit залучила $1,3 млрд. Ажіотаж навколо трейдерів із Reddit, які підняли акції GameStop та інших компаній, сприяв фінансовому успіху платформи. У II кварталі доходи Reddit від реклами становили $100 млн. За останніми підрахунками у серпні, компанія залучила 50 млн щоденних відвідувачів та розмістила 100 тис. активних сабреддитів (форуми на певну тему).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu