Кар'єра, Новини, Стартапи

Reddit відкрила офіс в Києві і шукає співробітників в штат. Компанію оцінили в $2,7 млрд

22 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Американська компанія Reddit відкрила офіс в Києві, влаштувавшись в просторі Creative Quarter в БЦ Gulliver. Поки що там працюють двоє співробітників, але вже відкриті вакансії для розробників.

Це підтвердили AIN.UA старший UX-дизайнер Reddit Павло Грозян і два інших співробітника київського офісу. Також Павло написав про це пост в Facebook .

Що за компанія

Reddit – соціально-новинна платформа для спілкування та обговорення різних тем. Користувачі можуть розміщувати свої публікації на сайті, існує система голосування. Найпопулярніші публікації з’являються на головній сторінці сайту. На платформі можлива абсолютна анонімність.

В місяць Reddit відвідує близько 430 млн унікальних користувачів, а кількість активних спільнот перевищує 130 тис. (Дані за листопад 2019 року). У лютому 2019 року Reddit привернув 300 млн в ході раунду D, головним інвестором виступила китайська компанія Tencent. Оцінка компанії склала $2,7 млрд.

Відкриття офісу

Офіс недавно відкрився в Creative Quarter в БЦ Gulliver в Києві. Зараз там працюють двоє співробітників, однак після повернення Павло Грозян планує розширювати штат. В інших містах України поки не планують відкривати офіс, однак обмежень немає.

У Reddit є офіси в США і Європі, багато віддалених співробітників. «Київ ми вибрали тому, що тут дуже багато технічно підкованих інженерів, яким цікаво займатися продуктом. Вони прагнуть до більшого, хочуть не тільки писати код. Нам якраз такі і потрібні: люди, готові робити внесок в продукт », – каже Павло в коментарі AIN.UA.

«Наймаємо людей в Києві. Готових працювати в продукті зі стартап-підходом. Приєднуйтесь до нашої розподіленої команді будувати кращий інтернет », – написав на своїй сторінці Грозян.

На даний момент відкрито дві вакансії: розробників фронт-енд (практика перетворення даних в графічний інтерфейс з використанням HTML, CSS і JavaScript, щоб користувачі могли переглядати і взаємодіяти з цими даними – прим. Ред. ) Та бек-енд (фахівець, який займається програмно-адміністративною частиною веб-додатку, внутрішнім змістом системи, серверними технологіями – базою даних, архітектурою, програмної логікою – прим. ред. ). До кінця року планують найняти до 10 осіб. 

Чим будуть займатися в Києві

Команда буде займатися експериментальними технологіями і продуктами, а також розвивати Reddit в Україні, так як у платформи мало користувачів в нашій країні і за межами англомовного світу.

«Нам цікаво розповісти українським користувачам про Reddit, що це таке, чому ми – не соціальна мережа, що ми не Facebook. Зазвичай вважають, що це місце для мемів і гифок з котиками, але у нас генерується величезна кількість оригінального контенту на серйозні теми – від побудови ракет до виборів президента », – пояснює Павло.

У Reddit проводять експерименти в різних напрямках, один з них – не рекламний дохід, другий – все, що стосується майбутнього інтернету.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu