Люди, Новини, Соціальні медіа, Технології

Дослідження: блогери з невеликою аудиторією приносять більше продажів

20 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Вчені з Південної Кореї, Нової Зеландії та Австралії з’ясували, що блогери з невеликою кількістю підписників збільшують продаж сильніше, ніж популярні інфлюенсери. Зокрема, йдеться про рекламу продуктів зі сфери моди, електроніки, готелів преміум-класу та ресторанів.

Як майданчик для проведення дослідження вчені обрали Instagram. Блогерами з невеликою аудиторією вони називають користувачів з кількістю підписників від 10 тис. до 100 тис. Ефект залучення користувачів у рекламу спрацьовує в тому випадку, якщо блогер описує свої враження та почуття при використанні рекламованого ним товару.

Вчені з’ясували, що оцінка гарячого шоколаду від Dunkin’ Donuts зростала на 11,9%, а ймовірність покупки — на 13,3%, коли учасникам говорили, що у вигаданого інфлюенсера, який його просуває, було 64,1 тис. підписників (проти 6,4 млн.). В аналогічному експерименті ймовірність покупки кавоварки зростала на 41,1%, коли її просував блогер із невеликою аудиторією.

Вчені пояснюють, що споживачі сприймає мікроінфлюенсерів як більш «автентичних і справжніх». Таке сприйняття поширюється і на продукт, що просувається цими інфлюенсерами. Виходить, що рекламований блогером бренд більш автентичний і відчувається як «справжній». Саме тому підписники такого інфлюєнсера з найбільшою ймовірністю придбають товар, що просувається ним, відзначають вчені.

При цьому дослідники зазначають, що якщо йдеться про рекламу утилітарних продуктів (наприклад, свічки для відлякування комах), то немає жодної різниці, який блогер піарить цей продукт – результат буде однаковий.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu