Бізнес, Гроші, Новини, Стартапи

Українці можуть отримати по 100 тис. євро на створення стартапу

23 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Організатори AllStartup Weekend розповіли, що в Україні стартує конкурс, на якому українці протягом шести місяців зможуть створити стартап та отримати за це 100 тис. євро. Спонсуватиме конкурс іспанський інкубатор, який спеціалізується на розвитку підприємців-початківців. Про це пише MC.today, ділимося подробицями.

Українці можуть взяти участь у конкурсі AllStartup Weekend – це шестимісячний інтенсив, де їх поєднують у команди. Згодом команди перетворяться на стартапи.

Українці можуть отримати по 100 тис. євро на створення стартапу - startups, news, groshi, businessУкраїнці можуть отримати по 100 тис. євро на створення стартапу - startups, news, groshi, business

Менторська підтримка під час програми допоможе молодим компаніям розробити бізнес-модель та підготуватися до інвестицій на ранній стадії. За результатами відбору стартапи матимуть інвестиції від 100 тисяч євро.

Конкурс AllStartup Weekend проводиться у форматі хакатону – заходи, під час яких фахівці з різних областей об’єднуються у команди та вирішують певні завдання протягом обмеженого терміну. Організатор – іспанський інкубатор талантів Demium, який спеціалізується на інвестуванні в підприємців-початківців або до виникнення ідеї. 2020-го компанія створила фонд на 50 млн євро.

Як кажуть організатори конкурсу, українці, які пройшли програму, створили вже понад 40 стартапів. Із них шість отримали інвестиції на загальну суму близько мільйона євро. Серед них DrugCard, elKYC та Recoshelf.

Як брати участь

На першому етапі всі бажаючі спілкуватимуться з організаторами у форматі інтерв’ю. Найкращих кандидатів відберуть на триденний інтенсив AllStartup Weekend. Переможці потраплять на шестимісячну програму AllStartup Weekend.

Подати заявку можна до 28 січня 2022 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu