Новини

Український стартап Oyko! закликав більше 1600 торговельних мереж відмовитися від використання пластикових карток

23 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Більше ніж 1600 торговельних мереж та окремих локальних торговельних точок отримали заклик відмовитися від пластикових дисконтних карток. Команда українських розробників стартапу Oyko! закликала ритейлерів розробляти власні мобільні додатки або підключатися до вже існуючих провайдерів віртуальних програм лояльності задля зменшення використання пластику.

Матеріалом для виготовлення дисконтих карток є полівінілхлорид (PVC). Згідно з правилами сортувального центру “Україна без сміття”, пластикові картки не підлягають вторинній переробці та навіть спалюванню. Таким чином, вони рано чи пізно потрапляють на сміттєзвалища або до Світового океану. Найкраще рішення – уникати використання будь-яких предметів/упакувань, виготовлених з PVC.

Тому ціль Oyko! – не лише оцифрувати картки та безпечно утилізувати їх фізичні відповідники, а випускати електронні картки вже на етапі реєсстрації користувачів у програмі лояльності. Тим самим уникнути нового виробництва пластикових карток.

Згідно з данними дослідження Research & Branding Group у 2019 році більше половини українців (55%) мають смартфони. Такі пристрої зазвичай можуть підтримувати окремі додатки торговельних мереж чи електронні картхолдери. Це свідчить про те, що ми маємо шанс зменшити кількість використання пластикових карток як мінімум на половину.

Іван Гончар, СЕО стартапу, зазначає, що українці готові користуватися віртуальними картхолдерами. Це видно із кількості оцифрованих дискотних карток на сьогодні –  956 000. Це, в свою чергу 4,8 тонн пластику та, на жаль, сотні років розкладання.

Команда стартапу очікує на відповіді торговельний мереж та окремих точок продажу та готова сприяти своїм досвідом та технічними можливостями для їх цифровізації та вкладу в збереження екологічної ситуації.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu