Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

Американські стартапи залучили $330 млрд за 2021-й — це новий рекорд

10 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

За інформацією видання Financial Times, що посилається на свіже дослідження авторитетного аналітичного ресурсу PitchBook, у 2021 році приватні стартапи у США та у всьому світі підняли рекордну кількість інвестицій. 

Загалом стартапи у Штатах 2021 році залучили $329,8 млрд. Це у два рази більше показнику 2020 року — тоді стартапи отримали $166,6 млрд. І в чотири рази більше ніж п’ять років тому.

Більше половини суми — це великі інвестиційні раунди на суму більше ніж $100 млн. Як пише FT, це загалом вказує на готовність інвесторів вкладати великі суми у відносно молоді стартапи. Окрім того, якщо інвестори знаходять перспективні стартапи, вони готові інвестувати, щоб не втратити потенційну можливість зробити вигідний екзит у майбутньому. Як приклад, приводять стартап OpenSea, що на днях залучив $300 млн з оцінкою $13,3 млрд: стартапу всього три роки, а він уже декакорн.

Загальна сума інвестицій у стартапи, що була залучена у 2021 році по всьому світу, досягла $671 млрд.

При цьому є аналітики, яких опитали у FT, що говорять про перегрітий ринок і нераціональність того, що відбувається прямо зараз.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu