Spectr вподобав, Від авторів, Новини, Спільнота

Центр Анни Київської запрошує друзів і партнерів на Другий благодійний вечір «Анна Київська. Нове тисячоліття»

Травень 12, 2019

Центр Анни Київської запрошує друзів і партнерів на Другий благодійний вечір «Анна Київська. Нове тисячоліття»

25 червня 2019 року у Києві відбудеться Другий благодійний вечір «Анна Київська. Нове тисячоліття». У заповіднику «Софія Київська» зберуться разом дипломати, бізнесмени, громадські та культурні діячі, експерти, а також друзі та партнери Центру Анни Київської для того, щоб зібрати кошти на підтримку діяльності центру. Його метою є переосмислення європейської ідентичності та загальнолюдських цінностей у 21-му столітті через діалог і реалізацію культурних, науково-дослідних та освітніх проектів.

Захід «Анна Київська. Нове тисячоліття» продовжить започатковану на Першому благодійному вечорі традицію спілкування людей, охоплених ідеями меценатства та філантропії, а також зацікавлених у розвитку міжкультурних і освітніх контактів у Європі, важливою частиною майбутнього якої є Україна і українці. Благодійний вечір пройде під патронатом Бориса Ґудзяка у партнерстві з фондом “Повір у себе”.

Під час першого благодійного вечора у червні 2018 року зібрали 5,5 млн. гривень. Завдяки цьому команда центру змогла розпочати реставраційні роботи приміщення центру та співінвестувати в інституційний розвиток організації.

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram