Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

Вкладення венчурних інвесторів у стартапи у 2021 році перевищили $675 млрд

17 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

У 2021 році венчурні інвестори вклали у стартапи понад $675 млрд, пише CNBC з посиланням на дані аналітичної фірми Dealroom та британської рекламної агенції London & Partners. Це вдвічі вище за рекордний 2020 рік. 

Число єдинорогів також збільшилося. Так, в області затоки Сан-Франциско з’явилося 133 таких стартапи, у Нью-Йорку – 69, у Новій Англії – 21, у Лондоні – 20, у Бангалорі (Індія) – 16 та у Берліні – 15. Зросла і кількість мегараундів – раундів на суму понад $100 млн. Наприклад, у Лондоні їх кількість збільшилася у 3,4 рази на рік.

Багато європейських стартапів воліють розміщуватися в Нью-Йорку, як, наприклад, Spotify. За словами, співзасновника програми доставки їжі Getir Назима Салура, у США краще відносяться до технологічних компаній, ніж у Європі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu