Кар'єра, Новини, Технології

Три тренди, які визначать ринок праці у 2022 році

17 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Організаційний психолог та професор Техаського університету A&M Ентоні Клотц в інтерв’ю Bloomberg наприкінці травня 2021 року передбачив хвилю звільнень через пандемію COVID-19. Він мав рацію, і в листопаді в США, за даними департаменту праці, звільнилися рекордні 4,5 млн. співробітників. Клотц розповів CNBC про те, які тренди, на його думку, варто очікувати у 2022 році. 

1. Звільнення сповільняться

Клотц вважає, що звільнень стане менше. Складна обстановка на ринку праці через брак кадрів змусила роботодавців пропонувати нові переваги та вищі зарплати працівникам. Найближчими місяцями саме це і допоможе подолати “плинність” кадрів.

2. Гнучкий робочий годинник стане нормою, а не винятком

Можливість працювати звідки завгодно тепер має для співробітників таку цінність, як і збільшення зарплати на 10%. “Лідери починають запитувати: а як ми можемо дати людям більше влади над їхніми розкладами? Чи можемо ми бути гнучкішими?”, — каже Клотц.

Управлінці звинувачують у “плинності” зовнішні чинники: державу, пандемію чи допомогу з безробіття. Вони відмовляються пропонувати співробітникам гнучкіші умови роботи і в результаті, на думку Клотца, виявляться “невдахами, які страждають у період Великої відставки”. Він очікує, що пандемія зможе змінити цю ситуацію, і співробітники отримають зручніше робоче середовище.

3. “Віддалена робота” буде більш конкурентною

Оскільки багатьом компаніям у США складно знайти робочу силу, вони автоматизуватимуть найм та пропонуватимуть роботу міжнародним кандидатам.

Клотц передбачає, що навіть після пандемії компанії будуть більше інвестувати в роботів та ІІ, щоб прискорити процес найму та заощадити гроші.

Конкуренція за можливість дистанційно працювати в США зросте, оскільки американські роботодавці зможуть найняти працівників за нижчу зарплату, резюмує професор.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu