Маркетинг, Новини, Технології

SEO-тенденції у 2022 році

20 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Єдине, що залишається незмінним, це зміни. А це означає, що зараз ідеальний час для початку планування своїх маркетингових кампаній на наступні місяці.

Це включає все, що пов’язано з пошуковою оптимізацією (SEO).

Однак те, що у минулому працювало для підвищення рейтингу вашого сайту в пошуковій видачі, — це не зовсім те, що допоможе вам пережити 2022 рік.

Google заявив, що працює над звільненням від спаму і збільшенням кількості посилань на привабливий та інформативний контент, який пропонує позитивний досвід користувача.

Фактично це те, що було розглянуто в оновленні Core Algorithm у листопаді 2021 року.

Це означає, що зміна вашої тактики зараз є найкращим способом забезпечити успіх з точки зору кількості та типу трафіку, який ваш сайт отримує від Google.

Ось дев’ять SEO-тенденцій, які допоможуть підвищити ваш рейтинг у 2022 році.

1. Збір даних із перших рук

За останні кілька років Google дійсно сильно змінив ситуацію, вимагаючи відмовитися від сторонніх файлів cookie.

З погляду споживача, це чудовий крок, який справді збільшує конфіденційність особистих даних.

Але ж для маркетологів? Це схоже на постріл у ногу.

Ось чому створення власного плану збору даних буде на першому місці у списку справ кожного SEO-фахівця у 2022 році.

Як це працює?

По суті, власники вебсайтів працюють над тим, щоб залучити на свій сайт безліч нових клієнтів та потенційних клієнтів за допомогою пошукових систем, таких як Google.

Потім можна стимулювати людей запитувати розцінки, підписуватись на розсилку або робити ще щось, що допоможе вам збирати контактну інформацію.

Це дійсно важлива концепція, на якій всі фахівці з цифрового маркетингу повинні зосередитись прямо зараз, оскільки можливість використовувати сторонні файли cookie та іншу інформацію скоро буде неможливо.

2. Підвищена швидкість завантаження сторінок

Хоча здається, що швидкість сторінки це те, що щорічно з’являється в списках тенденцій SEO, на це є вагома причина.

Подумайте. Щороку виходять нові моделі Android та iPhone, вірно? Як і новітні планшети, ноутбуки та комп’ютери.

Ці пристрої мають досконаліші процесори, а це означає, що вони відкривають вебсайти швидше, ніж раніше. Якщо ви не робите свій внесок у швидкість завантаження вашого вебсайту, ви дійсно можете втратити свою аудиторію.

Крім того, Google вже дав зрозуміти, що швидкість сторінки є фактором, що приймається до уваги під час ранжування.

Це означає, що поліпшення швидкості завантаження допомагає як загальному досвіду відвідувачів вашого сайту, так і тому потенціалу зайняти одне місце в пошуковій видачі на бажаній сторінці.

Не знаєте, з чого почати?

Існує безліч відмінних плагінів SEO для WordPress та інших платформ, які можуть визначити області, в яких ви можете поліпшити завантаження сторінки з технічного боку.

Якщо це не вирішить проблему, можливо, вам доведеться перейти на більш вигідний план вебхостингу.

3. Розширений досвід користувача

Давайте дивитися правді у вічі. Розширений досвід користувача — це не зовсім тенденція.

Проте прагнення того, щоб відвідувачі вашого сайту отримували найкраще враження, коли вони знаходяться на вашій сторінці, стає рушійною силою пошукового маркетингу.

Щоб по-справжньому зрозуміти цю концепцію, нам треба її розібрати.

По-перше, майте на увазі, що сайт з купою помилок, застарілою естетикою та жахливою навігаційною структурою – це той сайт, з якого люди, швидше за все, підуть відразу ж.

Потім потрібно пам’ятати, що Google відстежує та враховує час, проведений на вебсайті, при переході за посиланням з пошуку.

На їхню думку, вебсайт, на якому люди не збираються зупинятися, щоб отримати потрібні відповіді, швидше за все, або неактуальний, або сповнений спаму.

І, як ми вже знаємо, це дві речі, які справді можуть впливати на ваш рейтинг.

Як це виправити?

Почніть із перегляду та використання вашого вебсайту, як це зробив би відвідувач. Якщо ви виявите у процесі щось дратівливе чи неприємне, не бійтеся прибрати це.

4. Краще зосередьтеся на намірах користувача

Обговорюючи тенденції SEO на 2022 рік також важливо говорити про підвищення уваги до намірів користувачів.

Люди в Інтернеті шукають дуже конкретну відповідь на дуже конкретну проблему чи питання.

Ваше завдання як маркетолога та творця контенту — думати про:

  • Як ці люди шукатимуть рішення
  • І як ви можете відформатувати свій контент, щоб надати їм те, що їм потрібно.

Увага до того, як зробити ваше рішення найкращим, приверне більше органічного трафіку, забезпечить більш тривале перебування на вашому вебсайті та допоможе зміцнити довіру у вашої цільової аудиторії.

Крім того, Google вже починає розширювати пошук, щоб включити до нього інтуїтивнішезрозумілих результатів, що ґрунтуються на штучному інтелекті.

Хоча цього може і не статися у 2022 році, найкраще підготуватися зараз, орієнтуючись на свій контент із таким мисленням.

5. Оновлений існуючий контент

На що ще варто звернути увагу 2022 року?

Звісно, ​​на оновлений контент.

Ще до появи Інтернету внесення змін у сюжет чи статтю новин було недозволено дорогим.

Тоді видавцям доводилося враховувати матеріальні витрати, питання поширення, а після передати цю оновлену інформацію до рук читачів.

Інтернет можна змінити у будь-який час.

Це означає, що всі власники вебсайтів мають повернутися та оцінити свій поточний контент, щоб внести відповідні зміни: уточнити факти, додати нову інформацію.

Думайте про це як про свій спосіб взяти справді гарні речі, які вже є, та покращити їх для створення кращої версії.

Кінцевим результатом є можливість зайняти більш високий рейтинг і справді затьмарити конкурентів.

6. Більше вічнозеленого контенту

Повернутися та оновити існуючий контент – гарна ідея, але давайте трохи поговоримо про додавання більшої кількості вічнозеленого контенту.

Обидві ідеї виходять із основної цінності — контент, як і раніше, король.

Це означає, що ви не можете покладатися тільки на свій наявний контент, щоб залучити новий трафік цього року.

Натомість майте план додати більше вічнозеленого контенту в структуру вашого вебсайту.

Зрештою, чим більше у вас сторінок з різними фокусами на ключових словах, тим легше знайти комусь інформацію, яку ви надаєте.

Надаючи додаткову інформацію, ви позиціонуєте свій бренд чи компанію як експерта у своїй галузі.

Вважається, що експерти в даній галузі заслуговують на більшу довіру, що спрощує збір першої інформації, такий як запити розцінок, форми для генерації лідів та підписки на електронну пошту.

Бачите, до чого ми йдемо?

Якщо ви нічого не робите із цього списку тенденцій SEO на 2022 рік, обов’язково додайте на свій сайт більше вічнозеленого контенту.

7. Багатоканальні цифрові кампанії

Для багатьох діджитал-маркетологів може бути надто легко розділити різні аспекти вашої загальної стратегії на окремі сегменти – кожен зі своїм власним брендом, цілями, повідомленнями тощо.

Проблема в тому, що сьогоднішні споживачі є скрізь і одночасно.

Потрібен приклад? Подумайте про середньостатистичну людину. Вона є на сторінках соціальних мереж, таких як Instagram та Facebook. Можливо, вона навіть зареєстрований у Snapchat, TikTok або Pinterest.

Потім вона шукає відповіді на питання або вирішення проблем Google.

Якщо ви не працюєте з стратегічною стратегією, ці ж люди можуть пропустити вашу сторінку після того, як побачили вас на іншому каналі.

Чому?

Різний брендинг на різних сторінках може збивати з пантелику, а це означає, що люди, ймовірно, іноді не бачать ваш сайт у пошуковій видачі, тому що не розуміють, як все взаємопов’язано.

Це означає, що як ніколи важливо мати згуртований, оптимізований підхід до всіх ваших кампаній цифрового маркетингу.

8. Інтерактивний досвід

Одне з унікальних доповнень до списку тенденцій SEO в наступному році, на яке варто звернути увагу, — це використання інтерактивного досвіду.

Це такі речі, як вікторини, посібники, відео або щось ще, крім основного тексту, які приваблюють відвідувачів і дають можливість взаємодіяти з вашою сторінкою.

Що робить цей тип контенту кращим для пошуку, так це те, що він дає користувачеві інформацію, яку він шукає, в форматі, який більше запам’ятовується і зручний для навігації.

Інтерактивний досвід також є відмінним способом поліпшити досвід користувача і виділитися серед конкурентів у вашій ніші.

Хоча іноді неможливо переключитися на інтерактивний формат для кожної вічнозеленої теми на вашому вебсайті, рекомендується проаналізувати, які сторінки та ключові слова вже приносять великий органічний трафік.

9. Оптимізація Google Discover

Дуже кумедним доповненням до цього списку тенденцій SEO на 2022 є включення Google Discover.

Що таке Google Discover? Що ж, це канал, який збирає інформацію на основі того, що людина зазвичай шукає, і поміщає її у верхню частину сторінки пошуку.

Думайте про це як так звану стрічку без друзів, яка дає вам останні історії, статті, засоби масової інформації, відео та багато іншого на основі тих, які або актуальні у вашому регіоні, або відповідають багатьом вашим спільним інтересам пошуку.

Тут важливо включити візуальну фотографію, яка відповідає вашій темі та ключовому слову.

Google Discover завжди включає це зображення до списку результатів пошуку, що робить його на 100% життєво важливим, якщо ви намагаєтеся зайняти місце у цьому розділі.

Нарешті, ви хочете продовжувати створювати відмінний контент, який відповідає інтересам та потребам вашої аудиторії.

Коли ви це зробите, Google з більшою ймовірністю додасть вашу сторінку в Google Discover, що принесе більше органічного трафіку, ніж інші базові методи SEO.

Підбиття підсумків: тенденції SEO, на які слід звернути увагу у 2022 році

Оскільки ми перевертаємо сторінку календаря, важливо розпочати формулювання планів цифрового маркетингу на наступні дванадцять місяців.

Ці дев’ять тенденцій SEO – гарне місце для початку, але насправді всі вони зводяться до того, що вже знає кожен експерт з пошукових систем:

Хороший, цікавий, інформативний та цінний для вашої аудиторії контент завжди буде найпростішим та популярнішим способом отримати більше органічного трафіку, зайняти більш високе місце у пошуковій видачі та розширити вашу аудиторію.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu