Маркетинг, Новини, Технології

За 2 роки середній дохід онлайн-продавців на міжнародних майданчиках зріс на 25%

25 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Платіжна платформа Payoneer поділилася даними дослідження про доходи онлайн-продавців, що заробляють на міжнародних e-commerce майданчиках (Amazon, eBay та інших), а також презентувала безкоштовний календар з онлайн-торгівлі на 2022 рік. 

«Мільйони продавців з усіх куточків світу заробляють на міжнародних онлайн-майданчиках на кшталт Amazon, eBay, etsy та інших. Українці — активні учасники процесу. З третього кварталу 2019 по третій квартал 2021 середній дохід українського селлера збільшився на 25%. Аби допомогти підтримувати таке зростання ми створили безкоштовний e-commerce календар на 2022 рік, де зібрані всесвітні та локальні шопінг-дати, свята та лайфхаки для ефективних маркетингових кампаній. З ним ви заздалегідь будете в курсі усіх важливих для вашого бізнесу дат», — розповів Ігор Ковальов, генеральний директор Payoneer в Україні та Білорусі.

Серед українців, що заробляють на міжнародних ринках, онлайн-продавці отримують найбільше. Так, за липень-вересень їхній середній дохід склав $9 860, або $3 290 на місяць.

Рейтинг п’яти найбільших міст України за середнім доходом селлерів у третьому кварталі 2021:

  1. Львів
  2. Київ
  3. Одеса
  4. Харків
  5. Дніпро

Найбільше серед п’яти великих міст України за 3 квартал 2021 заробили львівські продавці — $13 390, на другому місці кияни — $12 550. За той же період одесити отримали в середньому $10 940. Середній дохід харківських продавців за липень-вересень 2021 склав $8 550, а дніпровських — $8 320. 

Безкоштовно завантажити календар можна за посиланням.

Про Payoneer

Payoneer (NASDAQ: PAYO) є світовим партнером у галузі цифрової комерції — де б ви не знаходились. Від безмежних платежів до безмежного зростання, Payoneer обіцяє будь-якому бізнесу на будь-якому ринку технології, зв’язки та впевненість для участі та процвітання у новій світовій економіці.

З 2005 року Payoneer винаходить і створює справді глобальну екосистему, аби весь світ міг реалізувати свій потенціал. Від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork та Walmart.

Payoneer пропонує Всесвіт можливостей — відкритий для Вас.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu