Гаджети, Новини, Пресрелізи, Технології

MTI починає продаж лінійки керованих POE-комутаторів для систем відеоспостереження тайванської компанії EnGenius Networks

26 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Один із найбільших українських дистрибуторів техніки та високотехнологічного обладнання, компанія MTI, з січня розпочинає співпрацю з провідним світовим виробником мережевих технологій у галузі бездротового зв’язку тайванською компанією EnGenius Networks.

На початок співпраці MTI hi-tech дистрибуція представить на українському ринку найбільш затребувану лінійку керованих POE-комутаторів для організації систем відеоспостереження. Це високопрофесійні продукти, що мають можливості для підключення відеокамер на відстані до 250 метрів без додаткових підсилювачів, функцію автоматичного виявлення та перезавантаження живлення для несправної камери, а також систему безперервної подачі живлення при оновленні прошивки комутатора.

«EnGenius за 30 років роботи на ринку мережевого обладнання створив ідеальний баланс співвідношення ціни пристроїв та їхньої продуктивності. Мережеві рішення EnGenius забезпечують надійний зв’язок на великій відстані, мають широкий набір функцій і максимальну універсальність у рамках своїх категорій. Вони допомагають будувати сучасні «розумні» бізнеси із належною безпекою критичних мережевих вимог», – зазначає Сергій Яковлєв, комерційний директор компанії MTI.

Портфель мережевих рішень EnGenius включає широку лінійку керованих бездротових рішень, гігабітних та мультигігабітних комутаторів та систем управління та моніторингу, висока продуктивність яких забезпечується використанням топових чіпсетів Qualcomm у точках доступу та Broadcom – у комутаторах.

MTI починає продаж лінійки керованих POE-комутаторів для систем відеоспостереження тайванської компанії EnGenius Networks - tech, press-release, news, gadzhety

Основними перевагами продукції EnGenius Networks є спрощене розгортання мереж WLAN, висока відмовостійкість, масштабованість та мобільність. Додатковий гостьовий доступ та розширена функція безпеки додають захищеності мережі.

У планах MTI hi-tech дистрибуція також вивести на український ринок бездротові точки доступу, комутатори, трансивери та POE конвертори EnGenius.

«Широкий вибір продуктів і рішень для побудови мереж передачі даних корпоративного рівня є ключовою перевагою продукції EnGenius. Бездротові точки доступу, що працюють на технології Wi-Fi шостого покоління (802.11ax), забезпечують велику дальність дії, високу швидкість, надійну безпеку та простоту використання», – наголошує Сергій Яковлєв.

Послуги авторизованого сервісного центру та післяпродажної підтримки EnGenius на території України надаватиме сервісний підрозділ компанії MTI, що забезпечить швидке реагування і вирішення будь-яких питань у процесі експлуатації обладнання.

Про компанію MTI

EnGenius Networks – провідний виробничий бренд Senao Networks, Inc. та мережевий експерт у галузі бездротового зв’язку зі штаб-квартирою в Тайвані. Компанія є піонером у галузі комунікаційних рішень для бездротового зв’язку великої дальності та створює універсальні, багатофункціональні та доступні за ціною бездротові продукти для дому та бізнесу. Компанія пропонує повну лінійку продуктів для всіх бездротових середовищ, включаючи мережеві сервери, продукти для забезпечення безпеки, бездротові мережі для «Розумних міст» та бездротові мережеві продукти для кінцевих користувачів.

Компанія MTI – один із найбільших в Україні мультивендорних імпортерів та дистрибуторів у галузі hi-tech обладнання та інноваційних рішень. Представлений у 120 товарних категоріях високотехнологічного обладнання, споживчої техніки, ПЗ та хмарних сервісів. Веде діяльність із 1991 року. Входить до Групи компаній MTI.

Компанія працює за прямими контрактами з більш ніж 80 світовими виробниками у галузі високих технологій. Серед них – Asus, Acer, ARUBA, Schneider Electric, Canon, Epson, Gamemax, Gigabyte, Goodram, HP, Hewlett Packard Enterprise, Huawei, IBM, Kingston, Lenovo, Microsoft, MSI, Philips, TP-link, Samsung, та багато інших. ін.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu